Ankara da hsg çektiren arkadaşlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve belya tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : belya
  1. belya

belya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben hsg çektircem ama okuduklarımın baziları benı korkuttu

ben fatih hastanesinde çekilmeyi düşünüyorumdelikafaduldendelikafadulden

anestezi almak dahamı iyi olur bende zaten spekulum takılınca baya zor duruyorum ne yapcam bilmiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

önerceğiz hastane ve dr varmı kızlar lütfen cevaplarınızı beliyorum

2. 2 Ocak 2009
  3. Herodox

Herodox Guest

meraba cnm.ben hacttepede çektirdim hsg yi.ışıl hanım çok yardımcı oluyor.ben de mütiş korkuyordm.hatta spakülüm aletini taktırıp çıkartıtım masayı terkettim.ağlayanlar oluyo çünkü.şimdi gülüyorm.filimdn önce iyi bi ağrıkesici al hiiiç bişi duymuyosn.hiçbi yan etkisiyok.dr a sordum.bende anstezili olsn istedim ama ışıl hanım beni çok iyi iknaetti.ondan allahrzı olsun.oraları atlattım ben 3.aşılamamı bile oldum.tüplerin aalıysa acıyı çok hissediyomuşsun.alla şükürhisstmedm.açıkmş.

4. 2 Ocak 2009
  5. secemce

secemce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım bende başkent üniv hastanesinde çektirdim arkadaşın dedigi gibi agrı kesici al çektirmeden önce ben almadım çıkınca çok kıvrandım yarım saat hstnede bekledim agrıdan kımıldıyamadım ama çekilrken zor olmuyo sen tedaviye nereye gidiyosun

6. 3 Ocak 2009
  7. belya

belya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar saolun ilginiz için a.s.a.s.

yapcam dediklerinizi:sm_cool::sm_cool:

kızlar başka yokmu anlarada hsg yaptıranlar neresinizdelikafaduldendelikafadulden

lütfen yardimci olun arkadaşlar:Saruboceq::Saruboceq: