Ankara da iyi bir Cerrah aryorum

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve daff tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : daff
  1. daff

daff Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar,ben burun ucu ameliyatı olmak istiyorum. ankarada önerebileceğiniz bi doktor var mı?
    ameliyat olan arkadaşlarda beni bilgilendirirse çok sevinirim.

2. 7 Mart 2009
  3. EU1

EU1 Guest

onep zühtü demir diyorum annem ameliyat oldu 1 hafta kadar önce gayet memnun fakat alçı kocaman maske gibi,bide morluk şişlik çok oldu ama şekil mükemmel çok prof.doktorlar

4. 9 Mart 2009
  5. YasamoX

YasamoX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kendi doktorumu tavsiye ederim HAcettepe hast. Tunç Şafak...hihoyyyt

6. 9 Mart 2009
  7. xoxzlmm

xoxzlmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off ya aynen bende ikinci ameliyatımı olcam çok önemliii

8. 9 Mart 2009
  9. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yasamox tunç şafak benimde ankarada düşündüğüm isimlerden biri burda bir iki tane sonuç gördüm onun yaptığı ameliyatlardan çok hoş görünüyordu... sen kendi burnundan ve sonuçtan biraz bahsedermisin ve sakıncası yoksa resimlerini bizimle paylaşabilirmisin burdan paylaşmak istemezsen mail atabilirnisin yani sakıncası yoksa tabi... bide ameliyat kaarar vermeden önce daha önce yaptığı ameliyatların resimlerini görmüşmüydün genelde tunç şafakın çok fazla bir değişiklik yapmadığı sonucun eskisinden farklı olmadığı bu yüzden menun olmadığını söyleyenler var senin burnun nasıl biraz bahsedersen çokkk sevinirim şimdiden çokk saol

10. 10 Mart 2009
  11. YasamoX

YasamoX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tunç beyi ben tanıdıgım vasıtasıyla buldum canım.. yok bende ciddi fark var eskidenyuzumde bir köprü taşıyordum resmen -tatlicadiarzu-
    gayet naturel ve guzel bir burnum oldu . kendine cok hakim huzurlu bir insan bende derin bir anxiete hastalığı var -endişe- ve tabii panik atak ona ramen o derece guven verdi ki gayet kuzu kuzu oldum ameliyatımı.sırnaşık şey

Herkes çok beğendi hatta ilk kez profilden resimlerimi çektirip odama astım. Güzel yapıyor resimlerimi koyacağım en yakn zamanda aslında ben gün gün resim cektim onları koysam herkese faydam olur belki ... bir admin yardım ederse ameliyat oncesi ameliyat 1saat sonra 1gun...7 gun sonra diye her gun için fotom var

12. 10 Mart 2009
  13. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    YasamoX çokkkkkkkkk teşekkür ederim inan ameliyat öncesi, ve sonrası fotolarını bizimle paylaşırsan çok yardımcı olmuş olursun... şimdiden çokk teşekkür ediyorum aslında bendede kaygı düzeyi yüksek bir insanım oyüzden doktor konusunda hassas olmaya çalışıyorum tekrar çokk saol

14. 10 Mart 2009
  15. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaa bide bir soru sormak istiyorum ameliyat sonrası kaç gün içinde normal hayatına dönebildin benim 9 gün iznim var ve 10. gün iş başında olmam gerekecek sence işe gidebilcek düzeye gelirmiyim 9 günde tekrar saol

16. 10 Mart 2009
  17. YasamoX

YasamoX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Valla ben 5 gunde gayet iyiydim bilg. basına oturup ceviri yapmaya basladım canım

18. 11 Mart 2009
  19. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok saol canım resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz......