ankara da kadın doğum uzmanı ve kapsamlı bir hastane tavsiyesi lütfeen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yesillim87 tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

25 Şubat 2013
    Konu Sahibi : yesillim87
  1. yesillim87

yesillim87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ankara da iyi bir kadın doğum uzmanı bir de yeni doğan bakım ünitesi olan bir hastane arıorum...

2. 26 Şubat 2013
  3. zikzak

zikzak Bi Tek Sen Eksiksin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bulursan banada haber ver :KK9::KK9:

4. 27 Şubat 2013
  5. sywil

sywil Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Ben de araştırıyorum Ankara'da aynı şekilde. Açıkçası biraz gözüm de korktu araştırdıklarımdan sona, çok iyi bildiğim hastaneler için bile neler yazılmış :/ Gördüğüm kadarıyla her hastane için iyi diyen de kötü diyen de var. Ama Koru hastanesi hakkında hiç kötü bir şey okumadım, herkes çok memnun hem hastaneden hem de doktorlardan, hatta çalışan herkesten. Ben de bu hafta cumaya randevu aldım Koru hastanesinden. Randevudan sonra görüşlerimi paylaşırım..

6. 27 Şubat 2013
  7. zeynebnur

zeynebnur HşgldinMeleğmSefalrGetrdn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koru hastanesii iyimiymiş yaa benim evime çok yakınn tabii ankarada bir tane isee başkaa yerdee varmıı acabaaa :26::26::26::26:

8. 27 Şubat 2013
  9. _kurbet_

_kurbet_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu saıkıntı sadece biz ankaralılarda var heralde :) tandoğanda magnet tıp a gidiyordum doğum yapmıyorlarmış yeni öğrendim. sincan lokman hekimi tavsiye ettiler orası içinde bir çok kötü yorum okudum, batıkent bilgi hastanesini düşünüyorum ama orada da normal doğum yapmış hiç kimsenin yorumunu okumadım (sezeryan olanlar çok memnun genelde) içinizde bilgi hastanesinde normal doğum yapanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. eryamana yakın olması ayrıca bir sebep tabi. İnşaallah hepimiz sağ sağlim bebeklerimize kavuşuruz.

10. 28 Şubat 2013
  11. sywil

sywil Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    zeynebnur Koru hastanesi hem Balgat'ta hem de Sincan'da var. Sincan'ı bilmiyorum ama iyi yorumların hepsi Balgat'taki hastane ve doktorlar için yapılmış, o yüzden yanıltmak istemem. Ama yine de sen araştır istersen. Ben de yarın muayeneye gideceğim Balgat'taki Koru hastanesine. Muayeneden sonra bildiklerimi paylaşırım :)

12. 28 Şubat 2013
  13. zeynebnur

zeynebnur HşgldinMeleğmSefalrGetrdn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canımm gittikten sonraa yazarsınn ben balgattayımm zatenn yakın daha iyi gitmekkk gelmek kolayy olurr

14. 28 Şubat 2013
  15. meryemenes

meryemenes KuZuCuKLaRıMmm :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hayırlı olsun kardeşim bebişin :)
    sana önereceğim 3 yer var...

çağ hastanesi erol bayraktar alanında uzmandır kesinlikle... aynı hastanede sevgi hn. var o da süper..... çağ hastanesinde yeni doğan ünitesi de mevcut canım çağ hastanesi kızılay meşrutiyet caddesinde...

akropol hastanesinden nurten boyraz riskli gebelik alanında uzmandır hemde benim doğumumu nurten hanım yaptırdı öyle memnunum ki anlatamam.. akropol hastanesi de süper bir hastane belirlenen ücret dışında ödeme yapmıyorsun...

özel keçiören hastanesi bu hastanenin tüm kadın doğum uzmanları iyidir... riskli gebelik alanında uzmandır... ben her sorana öneriyorum bu yazdıklarımı....

devlet hastanesine giderim diyorsan da zekai tahir burak hastanesinden vazgeçmem....

16. 1 Mart 2013
  17. zeynosankara

zeynosankara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zekai Tahir Burak Hastanesine ben gittim, kızım 8 yaşında şimdi. Doktorum Nuri Danışman' dı ve çevremde bir çok arkadaşımda ona gitti. ve çok memnun kaldım herkes gibi. Riskli gebelik uzmanı, işinde çok iyi. internette de adında yazılar, yorumlar var. Bu yazdığım hastanede çalışıyor ve ben doğumda çok memnun kaldım. ama beklentilere göre iyi kötü hastane diye değişiyor. ama doktoru kesinlikle öneririm.

18. 1 Mart 2013
  19. Melan2010

Melan2010 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    63
    zekai burakta komşumuz doğum yapmıştı..ebe ve hemşireleri doğumda iyi davranmadıklarını söyledi..