Ankara da tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve principle tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : principle
  1. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
    BEN İLK DENEMEMİ HRS KLİNİKTE YAPTIM BEBEK TUTTU ANCAK BÜYÜMEDİLER ÇÜNKĞ EŞİME HİÇ TEST YAPILMADI BANA DA YALNIZCA BENDE PKO OLDUĞU İÇİN TÜP YAPILDI. OYSA Kİ EŞİMDE MORFOLOJİ VE HAREKETLİLİK SORUNU VARMIŞ BELKİ DE O YÜZDEN DÜŞTÜ. ŞİMDİ İKİNCİ DENEMEMİ YAPMAK İSTİYORUM ANCAK BEN 1 YILLIK EVLİYİM VE DEVLET BENİM MASRAFLARIMI KARŞILAMIYOR YANİ CEPTEN GİTCEK O YÜZDEN ÇOK FAZLA DENEME ŞANSIM YOK BİLDİĞİNİZ DUYDUĞUNUZ EN İYİ TÜP BEBEK MERKEZİ SİZCE NERESİ ANKARA DA YOL GÖSTERMENİZE ÇOK İHTİYACIM VAR:uhm:

2. 30 Temmuz 2009
  3. nawci

nawci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam pirinciple
    ilk deneme için çok geçmiş olsun.herşeyin hayırlısı ankarada sana tavsiye edebileceğim gözün kapalı gidebilecegin kavaklıdere tüp bebek merkezi var dr.gurur polat.maddi manevi yorulmadan tedavini halledersin.fiyatlar konusundada çok yardımcı olurlar. bol şanslar

4. 31 Temmuz 2009
  5. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaşım gidip randevu alıp bi görüüm en azından bu sefer bodoslama dalmıycam maliyetli ve meşakkatli oluyor sonra

6. 5 Ağustos 2009
  7. tulaynuran

tulaynuran tüp bebek hemşiresi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı fikirdeyim ankaradaki eniyi tüp bebek merkezi diyebilirim görüşmekte fayda var eminim için rahat edecek

8. 6 Ağustos 2009
  9. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam ben almanyada bi tüp bebek tedavisi gördüm tutmadi,bende ankarda yaptirmayi düsünüyorum sen ordami yaptirdin????

10. 7 Ağustos 2009
  11. nihal1902

nihal1902 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben 2 defa ankarada yaptırdım ama tutmadı. yalnız hastaneden çok memnundum ilk randevu ve ılk tahlıller bedava. dr ve hemşirelerde çok anlayışlı ve cana yakın. benim olmadı ama arkadaşımı yönlendirmiştim onunki tuttu üçüz olacak insallah. maya tüp bebek merkezi

12. 8 Ağustos 2009
  13. nawci

nawci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır ben orda çalışıyorum gelen giden hastaları ve durumlarını görüyorum o nedenle elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.arzu ettiğiniz her konuda memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım

14. 8 Ağustos 2009
  15. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb canim sen bu tüp bebek merkezini tavsiye etdine göre kendindemi orda tedavi oldun yada senin yakinlarindan birimi oldu????bende bu senenin sonunda ankaraya gelcem tedavi icin o yüzden bilgi verirsen cok sevinirim...

16. 9 Eylül 2009
  17. mybaby_angel

mybaby_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen maya damı çalışıyorsun benim 2.denenem olacak o yüzden riske atmadan iyi biryer olsun istiyorum birde şehir dışından geleceğim için nasıl olur bilmiyorum