ankara da tüp bebek ve kısırlık tedavisi dr ya da merkez önerisi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve asutay tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : asutay
  1. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar daha öncede pek çok başlık açtım bir kaç dr var listemizde ama çikolata kistinin yanında diğer yumurtalığımda da kist oluşmuş. doğum kontrol hapı verdi buradaki dr um ama büyük şehirde baştan bir tanı tedavi yaptırmak istiyorum.kistlerim çok ağrıyor özellikle çikolata kisti olmayan 4,5 cm lik kist çok ağrı yapıyor.yardımlarınızı bekiliyorum

2. 10 Nisan 2008
  3. EU2

EU2 Guest

selam canım ben de ankara dayım.3. mikro aşamasındayım,fatih ünv tıp fak hastanesinde prof.nilgün hanım ve ekibi çok iyi,

4. 10 Nisan 2008
  5. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    canım çikolota kisti hakkında bir bilgim yok ama ankara daki merkezleri sormuşsun. Bende ankaradanım özel merkezler var ama gitmedim bilmiyorum netten bakabilirisin eğer araştırmak istersen Ankara tıp fakültesi cebeci hastanesi kısırlık merkezini öneririm sana. Yaklaşık 2-3 aydır burda tedavi görüyordum pko hastasıyım yumurtalık kistine giriyo duymussundur ilk aşılmam yapıldı şuan hamileyim tabi herşey nasip kısmet ama bunlarda bizim için birer sebep die düşünorum.İnş kistlerinden kurtulursun çok geçmiş olsun darısı hepinize olsun kalbini ferah tut inş...a.s.a.s.a.s.

6. 11 Nisan 2008
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    slm arkadaşlar.bende pko hastasıyım 2 tüp bebek denenememi diloşun dediği hastanede yaptırdım aslında doktorumdan memnundum ama olmadı.prof ruşen aytaçtı doktorum.şimdi timur gürganın özel kliniğinde tedavi oluyorum gürgan klinik.özellikle pko konusunda çook uzman bir prof tavsiye ederim.gürgan klinik netten bakabilirsiniz.

8. 11 Nisan 2008
  9. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım teşekkür ederim internettenfatih hast. ve gürgan kliniğe bakmıştım,onu düşünüyorum ama hazirana kadar araştırıcam(içime sinsin istiyorum)
    diloş ankara tıpta özeline gittiğin bir dr var mı?

10. 11 Nisan 2008
  11. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    diloşu bilmem ama ben ank üniversitesi tıp fakültesinden prof ruşen aytacın hastasıydım illa oraya gideceksen tavsiye ederim canım.memnun kalırsın çok şeker bir doktor.muayenehanesi tunalıda

12. 12 Nisan 2008
  13. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım üniversite hastaneleri ve drları öncelikli tercihim çok deteycı olmaları beni rahatlatıyor.dr un telefonunu verebilir misin?
    bir şey daha soracağım:
    randevu tahlil ve tanılar için çok gün atıyorlar mı?

14. 12 Nisan 2008
  15. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm asutay cım oncelıkle gecmıs olsun çikolota kıstı hakkında bı bılgım yok ama ankrdakı tupbebk merkezlerınden sana dr. ümit göktolga var gata kadın hastalıkları ve dogum ana bilim dalı var orda bnım yengem tedavı oldu ve smdı 2 aylık bı bebegı var bnde orya gıtmeyı ıstıyodum ama bn ıstanbulda oldgum ıcın gıdemedım ama burda ıyı bıyer bulamazsam oraya gıtmeyı ıstıyorum

16. 12 Nisan 2008
  17. Ali's Mother

Ali's Mother seni seviyorum meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    etlik kadın doğum infertilite klinik şefi doç.dr. Berna Dilbaz benim doktorum çok memnunum...

18. 18 Nisan 2008
  19. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar haziranın ilk haftası gidicem bakalım