Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve on_line tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : on_line
  1. on_line

on_line Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, Ankara' da lazerli epilasyon yaptırmış ve memnun kalmış arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba? Doktor tarafından mı yoksa estetisyen tarafından mı yapıldığı ,fiyatları ,kullandıkları cihaz ve söyledikleri seas aralığında bittip bitmediği hakkında. Şimdiden çok teşekkürler.

2. 14 Haziran 2009
  3. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben bir kere gidip sordum,uzman dr dan yapılıyor,bir seans ücreti 150 dedi-tatlicadiarzu-(genital bölge için),en az 10 (10x150=1500 aboo:eek:lmaz:)seans gerekyor dedi,bir de o bölgede ne kadar yöğun kıllama varCADIARZU,çok sa daha da yüksek fiat:eek:lmaz:,benim az ve bu fiat verdi,ben de vaz geçtim:dilcikar:,emla ve makinem ile alı veriyorum:1rolleyes:..bir de bir neden daha var neden ben vaz geçtim,bazı ciltlerde leke kalıyor:1shok:,ben tırstım açıkçasıkaydirigubbakcemile3..

4. 22 Haziran 2009
  5. ezgiii_

ezgiii_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy evet bende çok merak ediyrum yarımcı olun dudak üstündeki tüyler vee favorilerimiçin gidicem ama nereye gitmsem hangi cihazı kullansam pek bilgim yok

6. 27 Ağustos 2009
  7. haggard

haggard Guest

SELAM ankarada lazer epilasyona basladın mı...ben birkac yer ile gorustum ama emin değilim...:1no2:

ankarada lazer epilasyon yaptırıp memnun olursa lutfen bilgilendirsin senağlama

8. 27 Ağustos 2009
  9. yesa

yesa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar ankarada 3 degısık yer hakkında bılgım var

1* umıtkoyde bır merkez bayaa luks ben hıc yaptırmadım arkadasım yuzune ve koltuk altına yaptırdı DIODE ıle yaptırdı yuzunden herkes gıbı o da memnun degıl resmen 3 yıl olmustur koltuk altından ınanılmaz memnun

2*tunalıda bı merkezde burda ben koltuk altıma yaptırmaya basladım fıyat olarak kızılaydakı yerlere gore pahalı 3 seans yaptırdım bayaa azaldı ALEX

3*son merkezım kızılayda 2 ayda bır gıdıyorum koltuk altı 30 mılyon yukarıdakı yer 45 e yapayım azalmıs zaten demıstı asırı kalabalık bı yer sureklı calısıyorlar 3 seansta burda yaptırdım

SONUC OLARAK 6 seans yaptırdım koltuk altıma ve hala bıtmedı tamam artık kıl degıller tug oldular ama yıne de var sanırım daha da yaptırmam gerekecek gıbı 2 ayda bır gıdıyorum bu arada

subata kadar turkıyede olamayacagım bu yuzden gıtmeden ıgnelı yaptırayım ve gıdeyım dıyorum ama emın degılım ben de ankarada ıgnelı yaptıran arkadaslardan yardım ıstedım ama kımseden ses cıkmadı bu yaptırdıgım yer ıgnelı de yapıyor ama baska ıyı yapan yerler varsa orada da yaptırabılırım

herkese kolay gelsın:lepi:

Son düzenleme: 27 Ağustos 2009
  10. 28 Ağustos 2009
  11. micux

micux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

Lise döneminde geçirdiğim bir çeşit hormon hastalığı nedeniyle yüzümde daha doğrusu çene altımda, favorilerde tüylenme oldu.

2 yıl önce GOP'ta bir estetik merkezinde lazere başlamıştım seansı 100 TL idi faydasını da gördüm ama 3 seans sonra bir öğrendim ki merkez iflas etmiş, kapanmış.

Sonra başka bir yere başladım yer Kızılay'da tüm yüz favori ve dudak üstü hepsi birden bitene kadar 500 TL. 10 taksit yaptılar. Gayet de memnunum. Sahibi çok ilgli ve bilgili bir kadın, çalışanlardan da çok memnunum.

Bu arada 6. seanstayım ve artık neredeyse tamamen yok oldular diyebilirim.

Bu arada ben beyaz tenliyim, yüzümdeki tüyler de oldukça koyu ve sertti bu nedenle daha hızlı sonuç oldum.

Ramazandan sonra kol altı ve kola başlayacağım sonra da inşallah bacaklara:)))

12. 28 Ağustos 2009
  13. haggard

haggard Guest

ben işim yakın oldugundan tunalıda bir yere yaptırmayı dusunuyorum evet tunalı fiyatları daha yuksek ama fiyatlarda cok tutarlı değil bir taraf sadece bacak seansına 600-TL dedi bana, diğer bir taraf ise kampanyaları varmıs tum vucut 2.000 civarı dedi.maksimum 8 seansa kadar..onlarda diode kullanıyorlarmıs...bende arada bu kadar ucurumlar olunca işin içinden cıkamadım...:1no2:

14. 28 Ağustos 2009
  15. janselii

janselii Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    Ben gittiğim yerden çok memnunum... ( komple gidiyorum. yüz ve kol hariç) 7 seans oldu.. tanıdık birinin tavsiyesiyle gitmiştim çokta memnun kaldım... Kızılaya taşınmış olmasıda büyük rahatlık oldu benim için.. bacaklarımda tek tük çıkıyor. koltuk altımda bitti sayılır.. Genitalde öyle... zaten iki başlıklı alet.. biri siyah tüylere diğeri kalan zayıf ve sarı tüylere uygulanıyor.. Sanırım son zaman sarı kalan tüyler için o 2. başlığı kullanacak..

16. 28 Ağustos 2009
  17. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar kızılaydaki bu merkezlerin isim ve adreslerini özelden bana yazar mısınız?

18. 28 Ağustos 2009
  19. haggard

haggard Guest

evet isim ve adres bigisini ben de ozelden rica ediyorum lutfen...