Ankara daki tüpbebek merkezleri hakkında acil bilgi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve musenur tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : musenur
  1. musenur

musenur Guest

Ankarada maya hastanesinde Osman hoca hakkında ne dusunuyorsunuz??? hicbir bilgim yok lütfen yardım edin hangi hastane yi önerirsiniz???*mafoldumben

2. 7 Aralık 2009
  3. musenur

musenur Guest

ocak ayında ankarada tüpbebege karar verdik ama hastaneler hakkında hicbir fikrim yokkk

4. 8 Aralık 2009
  5. godiva

godiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ankarada anotolia tüp bebek merkezine güvenebilirsin.ben şuan tedavıme devam edıorum ve çok memnununm.profesyonel ve çok ilgili bir ekip var
    :ecrin_bebek:

6. 9 Aralık 2009
  7. denizgulec

denizgulec Guest

kızlar selam bende genart gebesiyim bence için kime ısınırsa oraya git ama kesinlikle gez dolaş hocanın cebini al yoksa mesai saatine kadar kimseye ulaşamıyorsun sıkıntı olduğunda... çok ilginç değilmi herkes başka yerde yaptırmış...

8. 9 Aralık 2009
  9. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben Maya gebesiyim... tavsiye ederim.. osman hoca türkiyede ilk tüp bebek uygulamasını yapan doktorlardan birsi... onun kadar önemli kişi de kerem dirican... o da ilk uygulamayı yapan ekipten... özellikle erkek infertilitesinde oldukça başarılılar...

10. 9 Aralık 2009
  11. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maya'daki tedavimi gün gün yazdığım "umutlu bekleyişim bebeğimle devam ediyor" topiğini ilk sayfadan itibaren okuyabilirsin... sana fikir verecektir...

12. 14 Aralık 2009
  13. nihal1902

nihal1902 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm geç yazıyorum ama uzun süredir inte girmiyorum. ben mayada 2 defa yaptım osman hocadan çok memnun kaldım. ama 3. seferi acıbademde yaptırıcam. daıma destektıler

14. 15 Aralık 2009
  15. musenur

musenur Guest

arkadaslar anotolia ve maya hastanesiyle telefonla gorustuk ama maya hastanesi daha ilgiliydi sanki.... tercihimiz maya olacak sanırım yardımlarınız icin tesekkurler,Allah razı olsun hepinizden.

16. 15 Aralık 2009
  17. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım fiyat hakkında bilgi aldınmı