Ankara daki zel bilgi hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sevgiyle tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

26 Ekim 2007
    Konu Sahibi : sevgiyle
  1. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ankaradaki özel bilgi hastanesi hakkında bilgisi olan varmı kontrolüme oraya gittim sanırım bundan sonrada oraya gidicem ve doğumumuda orda yapıcam daha önce bu hastaneye gitmiş olanlar görüşlerini ve bilgilerini benimle paylaşırsa çok sevinirim

2. 26 Ekim 2007
  3. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    batıkentte hastane güzele benziyo doktorum çok ilgiliydi güleryüzlüydü sen hangisine gidiyosun

4. 26 Ekim 2007
  5. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar orda doğum 1000 ytl ymiş.ben araştırdım..muayene farkı da 20 ytlymiş.hastane güzel diyolar ben hiç gitmedim giden arkadaşalrım var..ama orda doğuma o kadar para veren kadar özel ulus hastanesi var benim doğum yapmayı düşündüğüm 400 ile 500 arası normal doğum..orayı tavsiye ederim...zekai tahire sadece tahliller için gidin hiç para ödemezsiniz...bide daha gününüz var iyice araştırın...iyi düşünün derim ben..diğer arkadaşlar nasıl yapıyor ankarada bilmiyorum ama benim bildiklerim bunlar eğer özel doktor istersenizde kendi doktorumu tavsiye ederim şiddetle.çok iyidir dalında...hepinize hayırlı doğumlar...

6. 26 Ekim 2007
  7. *mavili*

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sezryan fiyatını sorrmadım canım öğrenebilrim istersen nette telefonu var ordan bi ara sor ben doktoruma da sorabilirim ama 2 hafat sonra gideceğim...
    benim doktorum o hastanenin kadın doğum bölümünü işletiyor.doktoruma güvendiğim için biliyorum hastaneyi bide elektrik işlerini benim çalıştığım şirket yapmıştı...çok öenmli bi nokta var.eğer ssk lı yada bağkurluysanız ve çalışıyorsanız doğum yaptığınız hastanenin kurumunuzla anlaşması yoksa 4 aylık izin paranızı alamazsınız.

8. 26 Ekim 2007
  9. *mavili*

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman akay hastanesinde yap canım.ne güzel emekli sandığı gibisi varmı...
    benim doktorum selahattin kükner...tunus caddesinde ...elit med adında kliniği var.bi de çayyolunda var kliniği.çok deneyimli.ablamın doğumunu yaptırmıştı 10 sene önce...120 ytl muayenesi ama kesinlikle değer....

10. 26 Ekim 2007
  11. arzuersahin

arzuersahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba mesa nında anlaşması var.arkadaşım da es. bağlı. orda yaptı. doktorları da ilgi de çok iyi

12. 26 Ekim 2007
  13. *mavili*

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anlaşması var bildiğim kadarıyla bi telefonla sorabilirsin canım.evet arkadaşın ediği gibi mesa da güzel.birde güven hastanesi de emekli sandığına bakıyor..ücret çok vermezsiniz.çok az olur yani.eşin çalışıyorsa fark nerdeyse almıyorlar bile..

14. 26 Ekim 2007
  15. arzuersahin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sezeryan fiyatı doktor dahil 4000 civarından bu arada

16. 26 Ekim 2007
  17. arzuersahin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben güven bayındır ve mesayı araştırdım. güven mesadan daha pahalı. 500 ytl fark ediyordu. mesa hem ilgi hem de kullandıkları mlz den dolayı daha iyi.

18. 26 Ekim 2007
  19. arzuersahin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunlar tabi özel fiyatlar siz e.s. da daha düşük olacaktır.