Ankara Diva Kadın Sağlığı'da Dr.Gökçen Erdoğan

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eylul39 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

  22 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 1. eylul39

  eylul39 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  11
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  İyi doktor halkımız tarafından ayırt ediliyor galiba.
  Ankarada Diva Kadın Sağlığı nda Dr.GÖKÇEN Hanım
  benim doğumumu da yaptırmıştı.Simdi de farklı bir problemden dolayı
  ona başvurdum. Herzamanki gibi samimi, içten ve işbitirir tavrıyla gecelerime ket vuran problemimi sözdü. . Herkesin!! sorununu çözmek isteyen herkesin de Gökçen Hanımla mutlaka tanışmasını istiyorum. Zaten gittiğimde gördüm. Ankara bu yeni ve güzel doktorumu keşfetmiş
   
 2. 23 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 3. lilufer

  lilufer Amiral Üye

  Katılım:
  19 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  27
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Keşke sizin gibi düşünebilseydim....
  Kendisinin sorun çözmeye araştırma ile başlamadığını, nerde kaldınsa ordan devam etmek gibi bir alışkanlığı olduğunu düşünüyorum..Kendisini gerçekten çok güleryüzlü, iyimser, ancak sorunsuz gebeliğiniz varsa takip edebilmesi için uygun buluyorum!!!!!
  Tamamen bence cevap verilmiştir..
  Aslında , bu durum ZTB kadın doğum ve araştırma hastanesinin doktorlarına has bir yöntem sanırım
  Çözüm yok, yola devam, ne kadar kazanırsam o kadar iyi.....
   
 4. 24 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 5. eylul39

  eylul39 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  11
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  her hasta kendi başına bir hastadır
  bir doktorun tarzı size uygun gelebilir bana uymaz, bana hoş gelebilir size gelmez
  sonuca bakacaksınız aslında. etrafımdaki problemli gebelikleri olanlar da dahil olmak üzere senelerdir takipçisiyiz asla bir sorunla karşılaşmadık.İlk önce arkadaşlarımda bende ilk hasta gibi doktorumuz Gökçen Hanım için geriden baktık araştırdık didikledik pimpiriklendik. fakat bir negatif birşey bulamadık çok aramamıza rağmen.bebeğimizi emanet edebileceğimiz yegane doktorlardan biri olduğuna karar verdik öyle de. Bu yüzden siz ya da başkası ne derse desin ben gördüğüme inanırım ben de arkadaşlarım da tabiki.Bu arada her hasta her doktoru beğenecek diye de bir durum olamaz serbest piyasa değil mi? Gökçen hanıma gebelik ya da başka konuda inanıp sonuna kadar güveniyoruz. Bu arada Zekai Tahir hastanesi doktorları için de konuşulmuş malesef. Ama ankarada ya da türkiyede malesef insanların dönüp dolaşıp geldiği hastane değil midir? evet günde onlarca doğum oluyor mu evet? ankaranın belki de %80 ni orda tedavi görmüş ya da doğurmuş mu ? evet Ozaman ne doktorları hakkında ne de hastane hakkında kimsenin yazı yazmaya hakları yok malesef.
   
 6. 25 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 7. lilufer

  lilufer Amiral Üye

  Katılım:
  19 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  27
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Eylül hanım, ben sizin görüşlerinize saygı duyuyorum.Elbette güvendiğiniz doktorunuzu sonuna kadar tavsiye edeceksiniz.Ancak burası bir tartışma platformu ise, benim de sizin gibi düşüncelerimi yazmak gibi bir özgürlüğüm bulunuyor.
  Her hastaya aynı şeyleri yaşatması imkansız doktorların değil mi?
  Ve maalesef hasta olarak gittiğimiz doktorlarımızdan ,farklı beklentilerimiz oluyor.Aynı düşüncelerde olabilme şansımız yok...
  Ben , bahsettiğiniz doktor hanımın ,doktor olarak tutumundan bahsetmedim.Beklentime cevap vermediğinden bahsettim.Sorunlu bir gebelik dönemi geçirdiğimden, çözümsüz geri dönüşümü bu doktora bağlayacağım geçerli nedenlerim olduğundan konunuza cevap yazdım...
  Anlaşılmayı umut ediyor, sağlıklı günler diliyorum..
   
 8. 25 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 9. eylul39

  eylul39 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  11
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  tabiki konuşuyor, tartışıyor, paylaşıyoruz sayın Lilufer Hanım
  sonuçta da hani dedik ya beklentilere cevap vermek ya da vermemek işte seçim buna göre yapılıyor..İnsanlar arasında bu konuda uzlaşma olur olmaz bir doktor beğenilir bir doktor beğenilmez. Benim yanlış bulduğum kötü doktor imajı sizin yazınızda söylemek istediğiniz şekilde algılanmıyor malesef . Siz ne söylediniz sonunda işte benim beklentime cevap vermedi dediniz fakat sonra olayı paraya bağladınız tüm hastane doktorlarını yargıladınız.Bence bu yanlış. Sadece bunu söyledim. Mağaza müdürüsünüz sizin iş yerinizde böyle bir olay neticesinde müşterileriniz ben sizden memnun kalmadım siz kötüsünüz daha sizden almayacağım demesi sizi bence rahatsız eder. Ben o üründen memnun kalmışımdır Ayşe Hanım kalmamıştır. Ama ben zaten pahalı da satıyor o dükkanın tüm malları kötü çalışanları da kötü ,aldığım tüm herşey kötü ..... diyemem. Oyüzden sizi anlamakla birlikte yanlış anlamalara beyil vermeden doktorum hakkında sonuna kadar güvendiğimi ve buna devam edeceğimi söylemek istiyorum.Sizede saygılar sunuyorum
   
 10. 26 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 11. lilufer

  lilufer Amiral Üye

  Katılım:
  19 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  27
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76

  Eylül hanım, inceliğiniz ve saygı çerçevesinde düşüncelerinizi benimle paylaşmanız dolayısıyla öncelikle teşekkür ederim..
  Tutumunuzu anlamakla beraber, yine de memnuniyetinizi kabul ettirme ve doktorunuza yönlendirme hissediyorum yazınızda..
  Buradaki herkes ben de dahil bu konularda çok hassasıs..özellikle doktor seçiminde..
  Ben çözümsüz kalmış bir hastaysam, benim durumumdaki bir diğer hastanın da aynı sonucu alması muhtemeldir bence.
  Çünkü, doktorlar belli alanlarda gerçekten uzmanlaşıyorlar, sık sık karşılaştıkları aynı hasta türleri, onların bu konuda uzmanlaşmalarını da beraberinde getiriyor.

  7 yıldır çözüm arayışı içinde olmam ve araştırmamın tek doktorla kalmaması sebebiyle bir çok konuya ve yaklaşıma hakim olduğumu düşünüyorum..
  İnfertilite konusu,doktorların bazılarının ticari boyutlandırdığı, para kazanma yüzdesi fazla olan bir durum haline gelmişken, ve bazı doktorların, araştırmacı olmanızdan rahatsız olduklarına şahit olmuşken, ısrarla üzerinde durduğum araştırılmasını istediğim konuya bana güven miyor musun? şeklinde cevap verip, güvenmek zorunda bırakılıyorsam, maalesef önyargım normaldir..

  Ha yeri gelmişken, ısrarla araştırılmasını istediğim konudan şu anda muzdaribim maalesef..Yaklaşık 4 yıl önce keşfedilebilseydi, şimdi belki de çözüm yolunu kolaylayabilmiştim.....
  Benim üzüldüğüm, bazen bilerek, bazen bilmeden iyi niyetle, fanatik bir yaklaşım sergilenmesi...
  İsterdim ki, '' benim şu sorunuma dr..... çözüm buldu.. denemenizi tavsiye ederim '' şeklinde bir yaklaşımınız olsun..
  Zira benim gibi zamanı az , bebek özlemi arşa değmiş, belki de hiçbir şekilde bebek sahibi olamayacak hastaların, sorununu anlatıp bu doktordan çözüm aldım demeleri hemen denemek ve çözümlemek adına fazlasıyla UMUTLU olacak..
  Anlayışınız için yeniden teşekkür ederim..
  Sağlıklı günler dilerim..
   
 12. 26 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 13. eylul39

  eylul39 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  11
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  lilufer Hanım
  öncelikle bu kadar seviyeli ve küçük harflerle yaptığımız tartışma,
  açıkçası bu ortamda da seviyeli ve saygıdeğer insanların olduğunu görmeme sebep olmuştur. Size bu konuda teşekkür eder, bebek sahibiolmak için uğraşanların ne kadar titiz, ince ruhlu ve hassas olduğunu yakinen bilen ve tadan biri olan ben tüp bebekle bebek sahibi olduğumu belirtmek isterim. Bunu da sağolsun sayın doktorum Dr.Gökçen Erdoğan sayesinde tamamladım. Bunu burda söylemek istemiyordum ama açıklama gereğiduydum.İşte benim bu kadar doktoruma sahip çıkmamın, belki de daha küçük bir pıhtı halinde iken bana bunu hepimize hayırlı olsun başardık!!cümlesiyle müjdeleyen,o zorlu aşamaları bizimle birlikte atlatan tüm o zorlu gebelik dönemim boyunca bana her açıdan desteğini esirgemeyen hatta sadece bana değil,ailedeki tüm herkesin geceler de dahil olmaküzere kaprisini çeken,minicik bebeğimi elime veren sayın doktorum Gökçen hanım dan Allah bin kere razı olsun. Ben kendiisini benim gibi aynı problemi olup bunu çözümlemesiyle ve çok samimi dostumuzu ikiz bebek sahibi yaptığında tanımıştım. Lilüfer Hanım sizin için en güzel dileklerimi sunarım Allah en yakın zamanda hayırlısıyla dileklerinizi yerine getirir insallah.sevgiyle kalın.Er geç de olsa müjdeli haberlerinizi almak dileğiyle.
   
 14. 27 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : eylul39
 15. lilufer

  lilufer Amiral Üye

  Katılım:
  19 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  27
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Güzel düşünceleriniz ve temennileriniz için çok teşekkür ederim Eylül hanım :)
  Ben de sizin gibi gerçekten tartışma boyutuna anlam kazandırmanız dolayısıyla çok mutlu oldum.Ve sizin mücadelenizin olumlu sonuçlanmasına yürekten sevindim.
  Umarım benim için de o umut yolu biran önce açılır.Bu günü Beklerken yararlandığım bu sitede sizin gibi fikirlerine saygı duyacağım insanlarla karşılaşmaktan ben de çok mutlu olacağım..
  Sevgi ve saygıyla..