Ankara Etlik Zbeyde Hanm doum evine giden arkadalar var m?...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sorr tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sorr
  1. sorr

sorr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm arkadaşlar ben 10+4 günlük hamileyim etlik zübeyde hanım doğumevinde ilk rutin tahlillerimi yaptırdım. ikili test yapılmıyormuş sanırım başka hastanede yaptırcam artık, neden yapılmadığını anlayamadım. zübeyde hanım doğumevine giden arkadaşlar gebelik boyunca sizinle ilgilenen gittiğiniz iyi bir doktor varmı lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim...
  2. 30 Eylül 2009
  3. vil...

vil... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    meraba canım bende etlik zübeyde hanıma gidiyorum bugün yine gittim rutin kontrol için.ılk erken gebeliğe gönderiyolar zaten orda Okyar Erol var opr.ona gidiyorum iyi bi doktor güzeel de ilgileniyo. ama 1-2 ay sonra muaynehanesi olan bi doktora gitmeyi düşünüyorum.Onun içinde araştırıyorum.Doğumumu orda düşünüyorum onun için bir kere de olsa muaynehanesine gitmek faydalı oluyo die duyuyorum herkesten.Benim ikiz gebelik 12 haftalık olduk.Yazışalım burdan hiç ankaralı hamişle denk gelmiyorum forumda
    Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  4. 1 Ekim 2009
  5. sorr

sorr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba canım inşallah ikizlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın ikili testi yaptırdınmı bize orada ikili test yapmayıp sadece üçlü test yaptıklarını söylediler.sende araştırıyormussun benim gibi doktoru.Haberleşelim iyi bir doktor bulursak birbirimize haber verelim canım.kendine ve bebişlere iyi bak...
  6. 1 Ekim 2009
  7. omrum76

omrum76 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    VİLL MERHABA BENDE İKİZ GECEYİM 8,5 HAFTALIK OLDUK BENDE DOĞUMUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA DÜŞÜNÜYORUM,aMA NASIL BİR HASTANE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM İÇİN ŞİMDİLİK KONTROLLERİME AKAY HASTANESİ TOLGA ECEMİŞTE DEVAM EDİYORUM TOLGA BEYDE İLGİLİ SAĞOLSUN AMA DOĞUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA YAPICAM..CANIMZÜBEYDE HANIMDA ÇOK İYİ HOCALAR VAR AMA BİLDİĞİM KADARI İLE ÖZEL BAKIYOLAR DOĞUMUNUDA KENDİ YAPTIRIYO..bEN KONTROLLERDE AKAY HASTANESİNE SSK LI GİDİYORUM 12 LİRA MUAYENE FARKI VERİYORUM...ŞİMDİLİK MEMNUNUM..AMA DOĞUMA 1 AY KALA ZÜBEYDE HANIMDA HOCA BULUP ORADA DOĞUM YAPICAM..
  8. 1 Ekim 2009
  9. vil...

vil... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Tabiiki haberleşelim ii oldu bu topiği açtığın ikili test yaptırmadım ama ikiz olduğu için yapılmıyo die biliyorum.Haber veririm sanada öptmmm
  10. 1 Ekim 2009
  11. vil...

vil... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Etlik zübeyde hanımı ben beğeniyorum gayet temiz ve düzenli bi hastane polikliniklerde yeni yapıldı zaten doktorlarından da birçok kişi memnun bende şuan memnunum doktorumdan 4-5 aylık olunca doğumuma girmesini istediğim doktorun muaynehanesine gitcem onu araştırıyorum şimdi burdan haberleşelim
  12. 1 Ekim 2009
  13. omrum76

omrum76 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Yengemin 15 yıllık doktoru orada adı serdar dilbaz serdar bey aynı zamanda tüp bebekçi..Yengem hala ona gidiyor ..Özel muayenesi var tunalıda 160 tl muayene ücreti alıyormuşş.Ben doğuma 1 ay kala ona gitmeyide düşünüyorum...Bakalım kısmet..
  14. 6 Ekim 2009
  15. vil...

vil... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar nerelerdesiniz kimsecikler görünmüyo
  16. 7 Ekim 2009
  17. omrum76

omrum76 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Selam vil nasılın?? Ben buralardayım..5 gündür şiddetli sol kasık ağrısı çekiyorudum..Neyseki bugün geçti.Şimdilik iyiyim.Doktora sorduğumda kanama olmadıysa rahim genişlemesindendir dedi...Ağrılar bazen dayanılmaz oluyordu sol bacağıma falan vuruyordu ara ara nefesinmi kesiyordu..Çokşükür şimdi iyiym. a.s .Sen neler yapıyorsun..nasıl gidiyor..
  18. 7 Ekim 2009
  19. vil...

vil... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Selam canım iyiyim bende ağrım olmazsa iiyim .senin tarif ettiğin ağrı aynı bende de oluyo doktora sorduğumda olur böle ağrılar demişti.