Ankara Fatih Hastanesine giden var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve denizcb tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : denizcb
  1. denizcb

denizcb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın arkadaşlar,

Ben Ankara Fatih Hastanesine gidiyorum. Sizlerden de giden ve doğumunu orada yapacak olan var mı acaba?Doktorunuz kim?Doktordan ve hastaneden memnun musunuz?
    Açıkçası benim hala şikayetlerim var.:uhm: Bu yüzden hala hastane ve doktor araştırıyorum.
    CADIARZU

2. 6 Kasım 2008
  3. denizcb

denizcb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım giden kimse yok:çok üzgünüm:

4. 29 Aralık 2008
  5. reva

reva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben gitmedim ama gitmeyi düşündüm neden şikayetçidin
    bende araştırma yapıyorum doğum fiyatları nerde en uygun bağkurluyum sen hangi kuruma bağlısın tahlillerde muaynede yüzde kaç alıyorlar biliyorsan sen anlat bana hayatım.

6. 29 Aralık 2008
  7. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım dr arkadaslarımız var genel cerrahısının devletten emekli edilen yası 55 olan cerrahların ozelde 65 e kadar calısabılıyor ve cerrahısı bu durumda ama dogum için ıyı dıyorlarlar ayla hanım mı a ıle baslaya bı dr dedıler uzman ona ıyı dedıler bayanmıs benımdr um gazı de aydan bılır eger dogumda hoca farkını ödersen ozel hastaneden daha ucuza gelıyor ve hoca bızzat ılgılenıyor ben dıs gebelık gecırıyorum ondan aydan hanıma gıdıyorum egrkı sende ve bebekte bı anarmal bı durum olursa unıverste hastanesı ılk yardımı yapar fatıh ve gazı bu yuzden ıyı arkadasım meklı sandıgı calısanı muayeneye 40 ytl verdıgın tahlıllerı dev tarafından odendıgını söyledı

8. 7 Ocak 2009
  9. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben fatih hastanesine gidiyorum ilk günden beri.çok memmunum esra hanım benim doktorum.doktorlar bayan ve hepsi de iyi ben bir şikayet duymadım..40 ytl muayene farkı veriyorsun.tabi güvencen varsa.tahlilleri devlet karşılıyor..doğum ücretleri de normal 1300 sezeryan 1900...doğumada normal olursa o an hastanede bulunan doktor ve ekip yaptırıyor..

10. 15 Haziran 2009
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ben Fatihe gidiyorum

12. 17 Haziran 2009
  13. ezgik

ezgik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam hanımlar,

2005 yılında Fatih Ünv epidural sezeyan ile doğum yaptım, o zaman daha cahilim ya asistan Dilek Doğan takip etti beni hi endişem de yoktu, doğuma da o girdi, ama hoca Prof Nilgün Hanım da girmiş ben çok anımsamıyorum, neyse, benden hoca farkı almadılar bu bir, ikincisi normal odaları yoktu suit kalmış onunda farkını almadılar, üsetlik hemşireler ve tüm ekip çok ilgliydi. Ama kontroller aşamasında muayene saatlerinin sarkması telefonda saatlerce beklemeler ve devlet hast gibi kalabalık olduğu doğru.

ş,mdi 2. bebeğime hamileyim bu kez yine fatih'e gidiyorum Doç Dr Hasan Kafalı ya, şimdilik iyi ama asistan da olsa ben Dilek Hanım ı daha çok sevmiştim sanırım o mecburu hizmet için ayrılmış bu arada.

emekli san çalışan epidural sez hoca farkı dahil 2700 ödenecekmiş bu arada normal sezeryan 2300. Aslında rakamı çok artmış buldum ama nedense bende güven oluşturan bu hastaneye devam edeceğim belki Nilgün Hoca ya geçebilirim ama kararsızım.

14. 17 Haziran 2009
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım iyi şeyler duymak beni baya sevindirdi
    dediğin gibi telde randevu almak ölüm en iyisi dr dan çıkar çıkmaz bir sonraki randevuyu alıp eve gitmek
    benim dr umda candan hanım fazla konuşmuyo ama memnunum
    en azından bişey kafama takılınca telefon edip sorabiliyorum

yalnız benim doğum fiyatlarından haberim yoktu
    cidden uçuk buldum pahalı yaa
    önemli olan tabiki bebeklerimizin ve bizim sağlığımız ama

gelişmelerden haberdar et olurmu canım
    sevgileropuyorumnanaktan

16. 17 Haziran 2009
  17. ezgik

ezgik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fiyatlarda doç farkı 500-600 ilave imiş, candan hanım uzmandı sanırım o zaman daha makul oluyor:)

kolay gelsin Allah sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin.

bu arada fatih in bir negatif yanı da ultrason cihazlarının zayıflığı, yani başka hast 12-13. haftalarda bebek ultraonda çok net gözükürken, hatta cinsiyet belli olurken burada 16-17. haftada o netlik oluşuyor, o nedenle ben 2 li test ultrason değerlendirmeleri için eyü ekiciye gidecem

18. 17 Haziran 2009
  19. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar bu söylediğiniz fiyatlar çok uçuk bence yani fatih hastanesi gibi kalabalık bir hastaneye o kadar para vermeye değmez. kuzenim mesada doğum yaptı epidural normal doğum 1700 ödemişler doktoru dışardan gelmişti doktora da 1500 ytl vermişler bende mesada yapmayı düşünüyorum.