Ankara Fatih Üni. hastanesinde doğum yapan var mı??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gulll tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : gulll
  1. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar hamileliğimin 23. haftasındayım 2 yıl bebeğimiz olmadı bebek tedavisinide fatih üni. hastanesinde gördük. hamilelikten sonrada kontrollerimize burda devam ettik. doğum içinde aynı hastaneyi düşünüyorum. fikri olan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi???

2. 20 Mart 2010
  3. zeynepSav

zeynepSav Dünyamsın Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşım bende tedavimi fatih hastanesinde oldum ve sonuş aldım allaha şükür
    dr nilgün hanımdı. fakat ben hamilelikten sonra dr değiştirdi yine aynı
    hastanede farklı dr. gidiyordum sağolsun dr hamileliğimi zindan etti. neler neler dedi
    çocuğuma her gittiğimde birşey çıkartıyodu tabi ben hemen dr değiştirdim
    bu seferki doktorda yanlış teşhis koydu ve yapmaması gereken birşeyi yaptı alttan muayene etti kanamam falan başladı hastanede yattım anlayacağın ilk 5 ayımı mahvetti bu hastane.
    nilgün hanım hariç hiçbir kadın doğum uzmanını beğenmiyorum
    şimdi çocuğumuda götürmüyorum kontrole aman aman. hamile kalan akadar epey aşamalardan geçtiğim için tüm doktorlarını tanıyorum o hastanenin ben tavsiye etmem arkadaşım.

4. 20 Mart 2010
  5. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bizde tedavimize nilgün hanımla başladık tedavinin en önemli günlerinde yumurtam kontrol edilip aşılama yapılacaktı nilgün hanım izne çıktı yüksel hanımla devam ettik tedaviye halende onunla devam ediyoruz. bakalım başka tecrübesi olan arkadaş varmı. senin için üzüldüm en güzel geçecek günlerin burnundan gelmiş :KK43:((

6. 21 Mart 2010
  7. zeynepSav

zeynepSav Dünyamsın Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    inanmıyorum benim hamileliğimi zehir eden dr ta kendisi yüksel onaran
    teşhislerin hiç biri doğru çıkmadı
    en kötüsüde eşim yanılma ihtimaliniz var mı dediğinde ben yanılmam dedi beni ankarada
    eyüp ekiciye yolladı ayrıntılı ultrosona girince eyüp bey doktorunuzun ne dediğini anlamadım bebeğiniz gayet sağlıklı dedi. sonra öğrendimki yüksel hanım birkaç kişiye daha aynı şeyi yapmış. eşim daha sonra şikayet etti bu doktoru ama ben hakkımı helal etmiyorum çocuğuma iki kez yanlış teşhis koydu. bide üzücü olan ihtimal var demiyo kesin tanı koyuyo.....

8. 14 Nisan 2010
  9. hayalbaz

hayalbaz nokta içinde noktayım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar foruma yeni katıldım bende nilgün hanıma muayene odum ve galiba tedaviye başlıcaz.fsh 11 çıktı benim yaşım 25.çok moralim bozuk Nilgün hanımla ilgili ve aşılama vs gibi yöntemlerle ilgili neler yaşadığınız konusunda bilgilendirirmisiniz beni.Ne yşayacağımı bilmek istiyorum da..Şimdiden teşekkür...

10. 14 Nisan 2010
  11. hayalbaz

hayalbaz nokta içinde noktayım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    forumda bi kaç yere yorum yazdı ama cvp gelmedi gerçekten bi acayibim paylaşımlara ihtiyacım var..

12. 15 Nisan 2010
  13. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizde klomen tedavisine başlandı sonrasında zaten yüksel hanımla devam ettik yumurta takibi için ilk çağırıldığım gün yumurtam oluşmamıştı sonrasında yüksel hanım işimizi garantiye alalım ayı pas geçmeyelim 2 gün sonra geri gel bi daha kontrol edelim dedi ve şok :) sol yumurtalığımda 1 tane yumurta oluşmuş :) sonrasında çatlama iğnesi için çağırdı ama o gidişimizdede benim yumurta kendiliğinden çatlamıştı :) hemen test yapıldı meğerse o gece çatlamış ve bizde tesadüfen o gece ilişkiye girmişiz yüksel hanım aşılama konusunda bilgilendirdi çok büyük bir fark olmayacak ama yinede sen bilirsin istersen aşılama yapalım dedi bizde bebeği çok istediğimiz için işimizi şansa bırakmayalım sonrasındada pişman olmayalım die aşılamayıda kabul ettik sonraki gün aşılamam yapıldı. ve meleğime kavuştum. yani bizim ilk denemede sonuçlandı. allahım herkese bu mutluluğu tattırsın. umarım güzel sonuçlar alırsın.