ankara gata tüpbebek yaptıran arkadaşlar sizden yardım istiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve andac03 tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : andac03
  1. andac03

andac03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.a.s.ben ankara gata da tüp bebek yaptırdım ve ilk denememdi ve hamile kaldım ama 1 aylık ken kaybettim ve tekrar yaptırmayı düşünüyorum benim gibi olupta gata da yaptıran varmı varsa bilgi alış verişinde bulunalım ve 2. denemem de şansım nekadar olur bilmiyorum acaba benim gibi olupta 2. denemesinde hamile kalan varmı benim gibi olan arkadaşlardan destek bekliyorum :KK46::KK46::KK46:turkbayragi:içelim:

2. 7 Temmuz 2011
  3. papatyac

papatyac Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    103
    çok geçmiş olsun canım. 2009 da yazmışsın ama inşallah şimdi bebişin olmuştur. ben de ankara gatada tüp bebek tedavisine başlıycam. forumlara bakıyorum ama hiç yorum yok. arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşın llütfen.tsklılar sgkya bağlanmalarına rağmen dışarı sevk alamıomuş sadece gatada tüp deneyebiliomuş yanlış bilmiosam. çok kalabalık gibi geldi. birileri cvplasıııın:KK43:(((

4. 11 Eylül 2011
  5. ehlena

ehlena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben haziranda yaptırdım. sonuç olumsuz. memnun kalmadım. hemsireler cok kotu. bır tek doç dr namık kemal duru hocayı begendım orada. gercekten cok ıyı bır hoca ama geri kalan ekıp cok kot davranıyorlar hastalara. benımle bırlıkte tedavı olan bır hasta kıbrıstan gelmıstı. transfer oncesi dr( namık hoca dısında bır hoca daha var ama adını hatırlayamadım) bağırıp hüngür hüngür ağlattı transfer öncesi... kızın moreli sıfıra düştü yani.Eğer raporla kullanabiliyosan hakkını orada öldürme derim.raporu eğitim hastanesi veya üniversiteden çıkartıp sgk anlaşması olan herhangi birtüp bebek merkezinde kullanabilirsin. askeri personelin gata da yaptırma zorunluluğu yok artık. yalnız gata sadece kendi yaptığı tüp bebek için rapor çıkarıyor. Ve gata artık başarılı bir merkez değil tüp bebek konusunda

6. 11 Eylül 2011
  7. atessizprenses

atessizprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    61
    Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Keyifli Paylaşımlar.......

8. 21 Ocak 2012
  9. papatyac

papatyac Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    103
  10. 14 Kasım 2015
  11. elif bade

elif bade Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    6
    Mrb bende bu kpnuda bilgi almak istiyorum normal vatandaş olarak gata da tedavi görebilirmym ücret ne kadar bilgi verirmsnz

12. 26 Ocak 2016
  13. Gerronimo

Gerronimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    33
    Arkadaşlar gatada tüp bebek fiyatlar hakkinda bilgis olan lutfen paylasabilirmi internet sitesinde disardan gelenler icin 1650 dolar diyor halen bu fiyatmi acaba