Ankara gazi üniv. ahmet erdem veya mehmet erdemi tanıyan varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve SA_AY_SAF tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : SA_AY_SAF
  1. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

Ankara gazi üniv. ahmet erdem veya mehmet erdem i tanıyan varmı
  2. 19 Eylül 2008
  3. axsxina

axsxina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir arkadaşım gitmişti canım, o kendiliğinden hamile kaldı, kontorllerini yaptırıyordu, mehmet erdemin özel hastasıydı, çok da memnundu fakat herşeyi soramıyorum diyordu, galiba herşeyi ayrıntılı olarak anlatmıyor hastaya, ama çok hastası var adamların, tüp bebek için ileri yaştaki kadınlar bile geliyor diye anlatırdı.
  4. 28 Eylül 2009
  5. demrecix

demrecix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım mehmet erdem benim doktorumdu. once Allahın sonrada onun sayesınde suan 1 yasında oğlum var. eger bebek ıcın tedavı olacaksan cok tavsıye ederım cok yogun bır doktor tabı oyuzden bole saatlerce oturup konusamıyorsun ama sana guvenı verıyor, gereklı zamanlarda senı bılgılendırıyor. ben bebek sahıbı olamayınca bır arkadasımın tavsıyesı ıle mehmet erdeme gıtmıstım, asılama ıle hamıle kaldım tum takıplerımı asılamamı gebelık kontrollerımı ve dogumumu kendısı yaptırdı. hastaneye gıdıp gelmeye baslayınca ve arastırdıkca kısırlık tedavılerınde oldukça basarılı olduklarını duydum.
    kolay gelsın canım lazım olursam ozeldende gorusuruz kolay gelsın
  6. 29 Eylül 2009
  7. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

canım yaa o kadar duygulandımki şuan ben bu konuyu açmam üzarinden tam 1 yıl geçmiş ben ahmet hocaya geçenyıl başında 2 aşılama va mayıs ortalarında 1 tüp bebek tedavisi yaptırmıştım 3 üde negatifle sonuçlandı geçen yıl bu konuyu açtığımdada tam bir ümitsizlik içindeydim 2 ci tüp bebek için onlaramı gitsem yoksa başka bir hastaneyemi gitsem diye düşünüyordum ve o dönem tedaviye ara verdim taki bu yılın nisan ayına kadar nisan ayında 2 ci tedavi için randevumu falan bile almıştım adet olup hastaneye gitmeyi bekliyordumki kendiliğinden rabbimin izniyle hamile kaldığımı öğrendim büyük bir şok tabiki benim için evet şuan hamileyim ve 7. ayımda bitti kontrollerime yine ahmet hocaya gidiyorum doğumuda rabbimin izniyle inşallah o yapacak doğum tarihim aralık 15 gibi bi oluşum olacak inşallah bugünde aylardır uğramadığım bu siteye tesadüfen öylesine bakıyordum demekki mesajın beni çekmiş ilgi ve alakandan dolayı teşekkür ederim allah sana ailene ve oğluşuna cümlesiyle beraber sağlıklı sıhhatli uzun mutlu bir ömür nasip etsin inşallah
  8. 27 Şubat 2010
  9. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi bu dr lara gıden varmı muane parası nekadar oldu pekı bılgı verırmısınız
  10. 3 Ağustos 2010
  11. NazNiran

NazNiran Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun zaman olmuş ama Doktorumun adını görünce yazma ihtiyacı hissettim.
    Dünya harikası bir doktor Prof.Dr. Ahmet Erdem.
    Ben geç hamile kaldım (39 yaşında). İki tane kendi dallarında uzman kadın doğumcunun özel muayenesine gittim. İlki hamile olmadığımı ve ayhali olmam için bir iğneyapması gerekitğini söyledi. Bana hiç güven vermedi. Ve başka bir doktora gittim. Daha yeni odasına girdim yanımda sigara içince deliye döndüm zaten. Sonra bebeği alacağım diye tutturdu. İlaç içmiştim çünkü. Birde arkasından ben bu ilacı içipde sakat bebek doğuranıda görmedim ama alalım diye tutturdu.
    Sonra her zaman istediğim Ahmet Erdem hocama gittim.Ne alması yahu dedi. Ve beni 9 ay boyunca o kadar güzel sözlerle sakinleştirdiki.
    Çok yoğun bir doktor ama ben hamileliğimin 4haftasında gittim ve 9ay boyunca öyle canımı sıkan bir bekleme olmadı. Çok kalabalık oluyor. Sırayla ilkönce muayene oluyorsun. Sonra seni ultrasyona alıyor. Hele son aylarında kesinlikle bekletmiyor hemen alıyor randevu saatin kaç olursa olsun. Doğumumda çok güzel oldu konuşa konuşa (epidural sezaryan). Hele ekibi muhteşem benim birde panik atağım vardı. Hepsi seferber oldular. Yani yaşım genç olup tekrar doğum yapsaydım kesinlikle her doğumumda gideceğim tek kişidir.
  12. 9 Ağustos 2010
  13. latifeelif

latifeelif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben tüp bebek tedavimi ahmet erdem hocamla yaptık... saolsun öyle iyilir öyle şekerlerki... evet saatlerce seninle konuşamıyorlar çok yoğunlar ama verdikleri güven yeterde artar insana herkese tavsiye ediyorum.. onlardan başka doktora gitmem vallahi
  14. 27 Ağustos 2010
  15. Fato

Fato Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle katılıorum suan bende ahmet hocanın hastasıyım o kadar doktor doktor gezdık sonunda dogru tercıhı yaptık.ben polkıstık hastasyım ve suan bebek için tedavı oluorum ilkınde tutmadı suan ara verdı ahmet hocam benı o kadar guzel tesellı ettkı agladım ya allah ondan razı olsun kesınlıkle arkadaslar tavsıye edıorum ucretı hıç dusunmeyın ben 1 kere 130 tl ydı galıbakac ay once verdık hala para isteme yok herseyıde yapıo allah razı olsun cok memnunum doktorumdan.:dance:
  16. 4 Mayıs 2011
  17. ucur

ucur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 5 haftalık hamileyim doguma ahmet erdem giriyormu çok merak ettim yoksa başka birilerimi giriyor
  18. 10 Haziran 2011
  19. aylin06

aylin06 Üye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bende ön görüşmemi mehmet erdem ile yaptım genelde ahmet erdem hakkında yorumlar var mehmet erdem hakkında bilgisi olan arkadaşlar sizin fikirlerinizi almak istiyorum