ankara gazi hastanesi!!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nip tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : nip
  1. nip

nip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben bu hastaneye gidiyorum buraya giden varmı neler yaşadınız tecrübeleriniz paylaşmak isterim ben 2 aşılama yaptırdım orda doktorumdan memnunum ama hala asılamayla ugrasıyorum 3.yüde yapıp tüpe geçecegiz sizler neler yaptınız CADIARZU

2. 1 Aralık 2007
  3. nip

nip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiçmi kimse yok bu hastaneye giden bebişi olan :a015::çok üzgünüm:

4. 10 Aralık 2007
  5. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim yeni okudum hakan bey vardi birkeresinde konusmak icin ona gitmistim ama tedavi görmedin bende ankarada drhakan satiroglunda tedavi görüyorum

6. 11 Ocak 2010
  7. songulll

songulll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM arkadaslar ben 2kez deneme yaptırdım özel hastanelerde ama yumurtam döllenmedi 3cü denmeyi gazi hastanesinde düşünüyorum ama bilgim yok dr laR ahmet mehmet erdem miş nasıllar bilmiyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa cok memnun olurum ilgi alaka varmı acaba nip kardesm sence nasıl biyerCADIARZU

8. 15 Nisan 2010
  9. deryabaykal

deryabaykal mutluu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    allah yardımcınız oısun ben geçen seneden itibaren gidiyorum gazi hastanesine.mehmet erdem.benim doktorum.ebiz 6 yıllık evliyiz.eşimde çift taraflı varikoseli vardı ameliyatla düzeldi çok şükür neyse sadede geleyim.bize direk tüp bebek uygulaması yapıldı 10 martta yumurta toplama yapıldı 15 martta transfer yapıldı şu an 5 haftalık hamileyim.yarında kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah.ahmet hoca mehmet hoca metin hoca hepside iyi doktorlar allahın izniyle olur inşallah

10. 16 Nisan 2010
  11. magrite

magrite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ahmet erdem gerçekten çok ilgili bir doktor

12. 20 Mayıs 2010
  13. ae2510

ae2510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pco hastasıyım.ama her kadın doktorun farklı alanda uzmanmıs.ahmet erdem e gitmek istiyorum acaba pco üzerine ii mi?acil cevp istiyorum kızlar.çünkü ben 29 yasındayım.eşimde ayrıydım görevim dolayısıyla.şimdi evime gideceğim ve tedavi görmeliyim.bebek istiyorum artıkkk

14. 26 Mayıs 2010
  15. deryabaykal

deryabaykal mutluu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ikiside birbirinden değerli doktorlar.biz yazı tura atmıştık eşimle mehmet erdem hoca çıktı.sizde öyle yapın.allah yardımcınız olsun.

16. 28 Haziran 2011
  17. gulum06

gulum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaslar bende pco luyum 4yıllık evlıyım 24 yasındayım drum onerdı mehmet beyı bunlar 1 numara dedı bakalım gıdecegım ama korkuyorum hsgm hormonlarım hersey normal tup bebekle cok hamıle kalan olmus onu duydum rabbım herkese tattırsın pco lular eklesın goruselım