Ankara gazi iversitesinde doum yapan var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve xolix06 tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : xolix06
  1. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    3 aylık hamileyim.ahmet beyi düşünüyorum doktor olarak.birde gazide doğum yapan varsa bilgilendirebilirmi acaba..

2. 14 Kasım 2009
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende gazıde aydan hanıma gıdıyorum gecen hafta rahatsızlandım 1 gun hastanede yatırdılar
    yan yataktakı bayan ahmet beyde dogum yapmıs çok memnundu sezaryen 800 ytl dedı

4. 15 Aralık 2009
  5. hepmavi

hepmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    35.haftayım aydan hanımın hastasıyım çok memenunum .Gazide doğum yapacağım Allah nasip ederse.Sezeryan olacak.

6. 15 Aralık 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar dr muayne ücreti ne veriyorsunuz peki?
    gittiğiniz dr prof mu?benim emekli sandığı karşılıyormu?

8. 11 Ocak 2010
  9. baharda83

baharda83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar gazi tıp hakkında bilgi verir misiniz?normal doğum mu yaptınız yoksa sezeryan mı? Aydan hanımın muyane ücreti ne kadar ve memnun kaldınız mı?

10. 11 Ocak 2010
  11. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de Aydan hanıma gidiyorum. Aydan hanım doçent ve sevkli giderseniz özel ücreti 144.5 TL, sevksiz 160TL. Ben memnunum inşallah doğumu orada yapacağım Allah'ın izniyle. ıki ay kadar önce arkadaşım normal doğum yaptı Aydan hanımda 300 TL hastaneye vermişler, 300 TL de özel oda ücreti hoca ücretiyle herşey yaklaşık 1000TL tuttu demişti. Allah hepimizi bebeklerimize sağlıkla kavuştursun inşallah.

12. 13 Ocak 2010
  13. pitircikhamile

pitircikhamile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    xara cım aydan hanım doğuma girmiş mi? normal doğuma girme konusunda doktorlar pek destek ermiyor. öyleyse yazarsan sevinirim canım:)

14. 19 Ocak 2010
  15. deretepe

deretepe Guest

Herkesin kendi tercihi ama ben yaşamış biri olarak Gazi Hastanesi'ni hiç ama hiç tavsiye etmiyorum. İlk gebeliğimde doktorum oranın doktoru idi adı Zeki Taner. Adamın bir kez muayenehanesine gittim, tahliller, muayene ücreti bi sürü para ödedik. Neyse tam bayram sonrası ben 9 haftalık hamile olduğumu sanırken çok az bi kanamam oldu, doktoru aradım hemen. Önemli bişey olduğunu zannetmiyorum ama için rahat değilse Gazi'ye git, asistanlarım baksın dedi. Gazi'ye gittik biz neyse, güya doktorun özel hastasıyım ve asistanlarını aramış. Bebeğin kalbi karnımda 5 hafta 6 günlükken durmuş ve 3 haftadır öyle duruyormuş, ama doğru düzgün bunu söyleyen yok.bişey soruyosun, asistanlar tersliyorlar. Apar topar yatırdılar beni,rahme ilaç yerleştirdiler düşsün diye, düşmedi bebek. Neyse uzatmayayım aradan 24 saatten fazla zaman geçince doktor geldi, beni ultrasona diye götürdüler, tabi dolayısıyla yanımda kimse yok. Doktor dedi, kürtaj yapacağız ama ultrason odasında. Ben burda mı, anestesiz mi deyince, istersen yapalım anestezi dedi ama zoraki. Neyse bende istemiyorum dedim, benim orada muayene sandalyesinde bebeğimi aldı. Yanımda bu doktor,asistan ve hemşire var. İşleri bitince hepsi çıktılar, beni orada o vaziyette bıraktılar,kaldırmadılar, altımı silecek bişey bile vermediler. Ben 10-15 dk bekledim, bu arada başım dönüyor, ağrım var, baktım kimsenin geleceği yok. Kalktım o halde kendim gittim odama. Annem beni görünce şok oldu, yüzüm bembeyazmış. Onlar beni ultrasona gitti sanırken ben kürtaj olup gelmiştim. Yani diyeceğim Gazi Hastanesi ve o doktor deyince kaçacak yer arıyorum, allah onları bildiği gibi yapsın.

16. 13 Haziran 2010
  17. nike81

nike81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hmmm..evet çok kötü..ama ben bunun kesinlikle o doktordan kaynaklandığını düşünüyorum..ben de aydan hocaya gitmeyi düşünüyorum yıllar öncede gitmiştim ona çok memnun kalmıştım..ben hastanenin doğum servisi yada odaları nasıl onu merak ediyorum.arkadaşlar ayrıntılı bilgi verirse sevinirim..özel oda hizmeti nasıl ilgi alaka nasıl merak ediyorum..

18. 17 Haziran 2010
  19. nike81

nike81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kimse yokmuuu??:uhm: