Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde Doğum yapan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tunc_sheyma tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tunc_sheyma
  1. tunc_sheyma

tunc_sheyma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    ben 32 haftalık hamileyim ve doğum korkusu başladı :1rolleyes: Gazi hastanesinde Ahmet Erdem hocaya gidiyorum. çok memnunum ama doğum için endişeliyim. doğumhane nasıl bir ortam ? Bazı hikayeler duyuyorum ve daha çok korkuorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.hihoyyyt

2. 26 Ekim 2009
  3. bery

bery Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gazi hastanesinde prof.dr.tuncay nası duydum sadece canım.detaylı ultrasonumu ona yaptırmayı düşünüorum ben de ama mesa hastanesine gelip yapacak.hayırlı doğumlar diliyorum sana.o günleri biz de görürüz inşallah.

4. 27 Ekim 2009
  5. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğumu bilmem bitanem ama ahmet bey ve mehmet bey işinin ustası diyebilirim tam analamıyla canım benim doktorum tedavi süresince mehmet beydi ve ben çok memnun kalmıştım keşke bende doğumu orda yapabilsem ama uzak olduğu için malesef yapamayacağım rabbim inşallah kucağını almayı nasip eğlesin bitanem sakın stres yapma o an zaten dünyanın en güzel varlığına kavuşma heyecanın olacak emin ol bir saniye gibi gelir geçsin inşallah

6. 28 Ekim 2009
  7. tunc_sheyma

tunc_sheyma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet zeyracım ahmet ve mehmet hoca harika insanlar a.s dün kontrolüm vardı. allaha çok şükür herşey normal hihoyyyt ahmet hocaya sordum doğum nerde ne şekilde yapıyorsunuz diye. normal doğumları artık tek odalarda yapıyorlarmış ve 100 tl fark ile aynı odada yatışını da yapıorlarmış. bayağı rahatlattı benii :dance:

8. 29 Ekim 2009
  9. baharda83

baharda83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar.bende şu an ankara dışındayım ama doğumuma şubat tatilinde ankaraya gitcem.gazi hastanesi annemlere çok yakın olduğu için doğum için orayı düşünüyorum.hangi doktoru tavsiye edersiniz?

10. 30 Ekim 2009
  11. tunc_sheyma

tunc_sheyma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yukarıda da bahsettiğim gibi ahmet ve mehmet hoca (ikizler) iyi doktorlar ve çok şekerler. yerimseniben

12. 5 Ocak 2010
  13. Fato

Fato Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,ben 7 senedır polıkıstık hastasıyım bır bucuk senelık evlıyım cocuk ıstıoruz ama olmuo bızde ii bi hekıme basvurmaya karar verdık esimle ve ahmet beyı onerdıler galıba ikizi memhmet beyde varmış.aşılama tedavısı gormeye baslıyacagım infertılıteye gonderdıler simdide ii bı hekım arıyoruz esimle ne diosunuz ahmet bey hakkında hastası olarak lutfen yardımcı olursanız cok sevınecegımkafamçokkarıştı

14. 16 Mart 2010
  15. ayugurumsun

ayugurumsun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende polıkıstık over hastasıydım ahmet erdeme gıttım 6 ayda gebe kaldım kılo ve rahım fılmı fayda ettı ınsallah en kısa zamanda sende kalırsın ve yavrunu kucagına alırsın hayırlısıyla

16. 17 Mart 2010
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,güzel paylaşımlar dlerim:a.s.:

18. 22 Ekim 2012
  19. dilca

dilca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar gaziyle ilgili başka fikri olan yok mu, bayan dr var mı acaba hiç daha rahat olurum gibi geliyor bayan ıolursa.