ankara gazi üniversitesinde doğum yapan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve xolix06 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : xolix06
  1. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar doğumuma 2 buçuk ay kaldı ve ben hala kararsızım.doktorum gazi den ahmet erdem.ama çok yoğun o yüzden çok ilgili değil.ankara güven hastanesinide düşündüm ama istediğim dr. olunca fiyat 4 milyar.bana çok geldi.gazide doğum yapan memnun kalan kalmayan tecrübelerini paylqaşırsa çok sewinirim..

2. 4 Mart 2010
  3. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben gazi hastanesini pek sevmiyorum cok temiz degil acıkcası ben güven hastanesine gidiyorum ve cok memnunum doktorumda cok iyi ama dogum fiyatlarını hiç sormadım doktora göre fiyatmı degişiyo sen normal dogummu istiyosun?

4. 4 Mart 2010
  5. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle cewap yazdığın için teşekkür ederim.ben emekli sandığına bağlıyım.güvenin sgk ile anlaşmalı olan bölümünde doğum fiyatı 2 milyar.bu iyi bi fiyat.ama ozamanda taner die bi dr(ki daa başlayalı 1 ay olmuş,gözüm hiç tutmadı,genç ve toy)yada o sırada kim nöbetteyse o giriyo.ama anlaşmalı olmayan blokda tecrübeli sedat cömert sevgi hanım gbi dr.lar dan ya da istediğin bi dr. girio.ozaman da fiat 4 milyara çıkıo.senin drun kim?ben doğumdan çok korkuyorum.çok kararsızım...napsam...

6. 4 Mart 2010
  7. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim cnm ne demek yardımcı birbirimize yardımcı olmamız güsel bisey :) walla hiç dogum fiyatı arastırmadık iyimi degilmi bilmiyorum hiç bi fikrim yok yane :) neyse ben taner beye gidiyodum önceden meral hanıma gidiyodum o ayrıldı onun yerine taner bey geldi ve cok cok cok memnunun okadr ilgili okadr iiyi bi doktorki tavsiye ederim yane sedat bey le 5 yas var aralarında bi kac fazla semineri kitabı var okadar.onun bilgisi daha cok diye gidersin ilgilenmez sıcak davranmaz memnun kalmaazsın.biz eşimle cok memnunuz cok ii ilgili sevgili güler yüzlü bi doktor cidden tavsiye ediyorum yani =) sen sezeryanmı istiyosun noraml dogummu korkma cnm niye korkuyosun okadarda zor degil bazen cok korkuyuyolar ama öle degil bence banada anlatıyolar amaben pek takmıyorum acıkcası =)rahat ol kolay olur inş sden öel düsünür kendini öle hazırlarsam zorlanırsın allah korusun rahat ol rahat gecsin inş dogumun =)

8. 5 Mart 2010
  9. nilsu78

nilsu78 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesinlikle üniversite hastanesini tercih et özel hastaneyi bosver ben il dogumu etlik zübeyde hanımda yaptım cokta memnun kaldım doktorları cok tecrübeli sonucta dogum hastanesi risk az....simdide onur beye gidiyorum 2. bebegime 6 haftalık hamileyim....gazi hastanesinden ONUR KARABACAĞA GİDEBİLİRSİN özel mauenehaneside var ben ona gidiyorum cokta ilgili her türlü soruyu soruyorsun sonra baska sorunuz varmı diyor.....eger istersen özelden mesaj at telefon numaralarını verriirm

10. 5 Mart 2010
  11. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    zynb saol canım güzel dileklerin için..inşallah senin doğumunda su gbi kolay geçer.
    nilsu sen 2.doğumu gazidemi yapmayı düşünüosun yoksa zübeyde hanımda mı gene?

12. 5 Mart 2010
  13. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim hayatım ne deme seninde dogumun coook kolay gecer ii olursun inş :Saruboceq:

14. 7 Mart 2010
  15. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yokmu başka gazi düşünen?

16. 8 Mart 2010
  17. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gene ben :) gazi düsünürsen aydan biri cok iyi bi doktor ben gitmiyorum annemlerin arkadası diye ama baya iyi bi doktor güler yüzlü baya ilgili bi bayan onu tavsiye ederim gazide dogum yapcam dersen ama az kalmıs cnm bi an önce karar versen ii olur heralde :) kolay gelsin tekrardan :)

18. 20 Nisan 2011
  19. basakeren

basakeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende 8haftalık hamileyim gazi hastanesinde doktor arayanlardanım şimdi yeni yasa gereği muayehanesi olanlar hastanede dr. yapamıyorlar ikisinden birinde seçim yapıyorlarmış gazi hastanesinde iyi tecrübeli bir doktor bilen varsa cevap bekliyorum tşk ederim.