Ankara genart tup bebek merkezı 804 tl

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve xsxafak tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xsxafak
  1. xsxafak

xsxafak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    78
    Ankaradakı genart tup bebek merkzı 804 tl ye anlasmalı ımıs burası hakkında bılgısı olan varmı ve benım kullanmadıgım bır tup bebek raporum var uzerınden 14 ay gecmıs yanı gecen sene temmuzda cıkarmıstım tup bebek ısı yatınca farklı bır sbepden dolayı elımde kalmıstı ( elımde olmasıda bır sans mı bılemıyorum )
    bunu bu merkezde bu fıyatdan degerlendırmek ıstıyorum ... Ama tarıh konusu canımı sıkıyor...

2. 13 Ağustos 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    canım tarihi önemli değil önemli olan raporunun olması.raporunu aldığın yere tekrar git.raporumu yeniletmek istiyorum dersen senden ve eşinden kan alıyorlar bazı tahliller yapıyorlarç.sonra rapor tekrar heyete giriyor.15 gün içinde heyettten çıkıyor.sonra tekrar raporunu kullanabilirsin.

4. 14 Ağustos 2009
  5. xsxafak

xsxafak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    78
    kım se burası hakkında bıgısı yokmu

6. 14 Ağustos 2009
  7. siber

siber ya rabbi çok şükür... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim biraz bilgim var şöyleki benim dr özel ama yumurta toplama transfer gibi işlemler genartta yapılıyor.o merkezle anlaşmalı olarak çalışıyor. genartın da 2 dr uile tanışma fırsatım oldu özellikle dr aysun hanım çok pozitif bir bayan hastasıyla yakından ilgilniyor.ama başarı oranlarıyla ilgi çok net bi bilgim yok.