Ankara Gürgan clinicte tüp bebek yöntemini deneyenler lütfen acil !!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar ben yeni üyeyim ve henüz kimseyi tanımıyorum. Ben de tüp bebek yöntemini uygulayacağım.Benim daha önce aşılamam olmadı. Yaşımdan ötürü direk tüp bebek dediler. Ankarada istiyorum .Gürgan cliniği araştırdım ama forumda yazılanlara baktım sanırım clinic çok yoğun ve bu yüzden beklemeler falan çok oluyor . Emin değilim karar veremiyorum :KK43:( Timur gürgan dan muayene randevusunu bile zor aldım. yoğunluğundan temmuzun ortalarına randevu verdiler. Bu durum da beni biraz itti açıkçası :KK43:( bana yardımcı olur musunuz bu cliniğe giden arkadaşlar görüşlerinizi merak ediyorum ??:uhm:

2. 30 Haziran 2008
  3. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben clinicte mikro yaptırdım ve sonuç ne olursa olsun çok memmunum. yalnız bu işin bir ekip işi lduğunu unutmamak lazım. yani her gittiğinde timur hocayı görmeyi bekler her muyeneni onun yapmasını istersen memnun kalmazsın. bence bu şekilde düşünmek doğru değil. sonuçta ekip sağlam bir ekip hemşiresi doktoru. herkes kendi alanında yeterli bilgiye sahip. verilen her kararın ardında timur jocanın varlığını biliyorsun. bence bu yeterli ama beklentiler kişiden kişiye değişir. ben memmun kaldım hemde fazlasıyla.

4. 30 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

cevap için teşekkür ederim. Aslında benim de güven sıkıntım yok o cliniğe karşı ve her defasında elbette timur hocayıo görmeyi beklemiyorum benim derdim timur hoca aygül hoca veya ahmet hoca
    farketmez her gidildiğinde saatlerce bekletilmek :KK43:( ha bir de yumurta gelişim takibi ne aralıklarla yapıldı sen de ?

6. 9 Eylül 2008
  7. sevsu_70

sevsu_70 Guest

arkadaşlar ankara tıp fak. ruşen aytaç a gitmeyine kime diderseniz gidin

8. 28 Ekim 2008
  9. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları: