Ankara kadin dogum uzmani ve 4 boyutlu ultrason??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ea83 tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ea83
  1. ea83

ea83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Ankara' da gebelik muayenelerini 4 boyutlu ultrason cihaziyla yapan ve Cd ye ceken iyi bir kadin dogum uzmani biliyor musunuz acaba? Ben Serdar Oguz ismini cok duyuyorum ama onun muayeneyi bu sekilde yapmadigini duydum. Bilgilendirirseniz cok sevinirim...

2. 25 Haziran 2009
  3. susaden

susaden Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim gittiğim doktoru tafsiye ederim.lina kadın sağlığı merkezi bütün cihazları var hem üç boyutlu ultrason dört boyutlu ultrason sistemi mevcut.nts cihazı bütün gebelik tahlilleri ben bütüin görüntülerini bebişimin cd ye çektiriyorum.doktorumda çok ilgili fiyatıda çok uygun tafsiye ederim kkısacası .lina kadın sağlığı merkezi şükran çakmak doktorumun adı.

4. 27 Haziran 2009
  5. macey

macey fırtına öncesi sessizlik. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    susaden canım ben atatürk eğitim araştırmada oluyorum muayenelrimi ama ayda bir gelin diyorlar şimdilik.bense 2 haftada bir bebeğimin kalp atışını sağlığını öğrenmek istiyorum en azından.bağkurluyum lina kadın sağlığı merkezinde muayene olmanın ücreti tam olarak nedir.cd ye görüntü çekmeye ayrı ücret alıyorlar mı?

6. 27 Haziran 2009
  7. tigerboxer

tigerboxer 14 AĞUSTOS 2009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde geldiğim yerdeki dr m 4 boyutlu dopler ultrasonu vardı tabi resim dvd olayıda.. burada serdar oğuzu bende duydum ve muayenehanesine gittim baktığında benim tab lolan resimlerimi beğenmediğini söyledi bende sandım kendisinde daha detaylı iyi bir ultrason aleti var daha sonra muaayenesine gittiğimde gördümki 2 boyutlu ultrason cihazı varmış ve resmi geçtim ultrason bilgilerini bile vermediğini gördüm :) . Serdar bey evet fena değil güven veriyor kol kanat actığını farkettiriyor gidilebilir.
    mum dibini aydınlatmıyor arkadasım baska sehirlerde daha uygun fiyatla en mükemmel fırsatlardan yararlanırken ankarada daha fazla ücretle istediğini elde edemiyorsun..

8. 27 Haziran 2009
  9. macey

macey fırtına öncesi sessizlik. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu konuda sana katılıyorum vallaha...

10. 25 Ekim 2009
  11. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende emien sernur yorulmaza gidiyorum arkadaşlar ama sanırım ondakide pek ileri değil cihaz başka yer önerecek olan?

12. 25 Ekim 2009
  13. setu

setu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben op.dr. cüneyt gençe gidiyorum kliniği çukurambarda benim doğumuma iki hafta kaldı. ilk kontrolden itibaren dört boyutlu ultrasonla bakıldı ve her kontrolde cd kayıt çekip bir resmini tab edip veriyor. gerekli tüm ölçümleri titizlikle yapıyor. normal muayene ücreti ödüyorsun

14. 26 Ekim 2009
  15. gzdatk

gzdatk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben de 2 hafta sonra ayrıntılı usg ye gidiceğim. Ankarada EYÜP EKıCı bir numara diyorlar. ayrıca gittiğim hastanenin de var ama ben karar veremedim. eyüp bey 260 tl. çok iyi bir radyologmuş diyorlar.

16. 26 Ekim 2009
  17. Dinamiss

Dinamiss Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Evet canım gerçekten de ayrıntılı ultrason için benim de sorduğum herkes Eyüp Ekici dedi, kendi doktorum bile ona gitmemi söyledi. 20. haftamda gitmiştim ben de. Gerçekten de bebeğin herşeyine detaylıca bakıyor Eyüp bey. Ultrasonu iki boyutlu, ben sordum neden iki boyutlu diye, kendisi gerekli ölçümlerin en iyi şekilde iki boyutlu ile yapılabildiğini söyledi.
    Ultrason resmi veriyor ama amaç görüntü vermek değil bebeği detaylıca muayene etmek olduğundan cd falan vermiyor.
    Ben tavsiye ederim herkese, gerçekten de insanı rahatlatan ve uzman bir doktor.

18. 26 Ekim 2009
  19. setu

setu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten dört boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapılmaz. iki boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapıp dört boyutlu ultrason ile de resmini renkli olarak kayıt edip cd veriyorlar. benim doktorum aynı zamanda birde resmini tab edip veriyor.