ankara kavaklıdere nisan tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve hhan tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : hhan
  1. hhan

hhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar aranızda kavaklıder nisan tüp bebek merkezine giden varmı.varsa olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi, yaşadıklarınızı paylaşabilirmisiniz. ben 1 kez gittim oraya negatif sonuç aldım:çok üzgünüm:. tekrar gitmeyi düşünüyorum ama tam karar veremiyorum sizinde fikirlerinizi almak istedim giden varsa lütfen cevap:1rolleyes:a.s.

2. 24 Mart 2009
  3. yeterb

yeterb Allahım sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben de geçen yaz ora da bir aşılama bir de tüp bebek denedim ve benim de tutmadı gurur hocanın hastasıydım bu yaz tekrar düşünüyorum ama sanırım o merkez de olmayacak neden dersen benim hormonel problemim var ama ben den hiç kan testi istenmedi üstelik transver sonrası çok sıkışmıştım 20 dakika bile yatmadan wc ye gidebilirsin dediler ben burada okuyorum genelde başka yerlerde sıkışan hastalara sonda takıyorlarmış bu beni çok düşündürdü. ha gurur hocayı sevdim ama biraz daha özenli davranmaları gerekiyor diye düşünüyorum. aslında bende kararsız kaldım şimdi gatayı düşünüyorum eğer orada kısa sürede raporumu çıkaramazsam ve beklediğim gibi olmazsa belki yine kavaklıdereyi düşünebilirim .tabi tüm şikayetlerimi doktorla konuştuktan sonra. canım hepimizi Allah iyilerle karşılaştırsın görüşürüz:1no2:

Son düzenleme: 1 Nisan 2009
  4. 24 Mart 2009
  5. hhan

hhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    amiiinn canım rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin hepimizede ben yine oraya gideceğim herhalde. ben ilgiden memnundum ve 2 saate yakın yatırdılar bizi iyiydi yani neden seni az dinlendirdilerki? ben yurt dışında da sitesi olan bir sitede okumuştum en az 1 saat dinlendirilmeli hasta diyodu.neyse canım hakkımızda hayırlısı olsun belki yaza kavaklıderede karşılaşırız bellimi olur:)görüşmek dileğiyle