ankara keçiörende çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum..

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve SULT@N tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

2 Aralık 2009
    Konu Sahibi : SULT@N
  1. SULT@N

SULT@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyi günler hanımlar sitenin uzun zamandır üyesiyim
    bu başlığı annem adına açtım keçiören civarında çocuğuna bakıcı arayan bayanlaraın ilgisine sunuyorum ben üniversite öğrencisiyim tek çocuğum annem benim haricimde teyzemin 2 çocuğunu büyüttü teyzem emekli olana kadar 2 çocuğuna annem baktı biz aktepede oturmaktayız annemin herhangi bir sağlık problemi yok sigara kullanmıyor bebeğe kendi evimizde bakabilir ilgilenen arkadaşlara özelden ulaşabilirim tekrar iyi günler..

2. 21 Aralık 2009
  3. SULT@N

SULT@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar keçiörende çocuğuna bakıcı arayan kimse yokmu? maddi sebeplerden dolayı bu işe gerçekten ihtiyacı var annemin de o bakımdan konuyu güncellemek adına tekrar sormak istedim..

4. 23 Aralık 2009
  5. zalimi

zalimi Ya başlama,yada bitir.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ben şirinyer natonun orada oturuyorum eğer bırakabilme imkanınız olursa annemle beraber çocuğunuza bakabiliriz biz çok sevdiğimiz için bakmak istiyoruz kimileri iki kuruş para gelsin diye bakarlar para bizim için önemli deildir ne kadar verirseniz kabulümüzdür çok sevgi dolu bir ortamda bakılır oğlunuz bende bebek bakmak için açık öğretim ev idaresi bölümü ikinci sınıfı okumaktayım nolur kabul edin çok seviniriz kabul edeseniz daha öncede 5 aylıktan yaşına kadar bir bebişe baktık ablasıyla kreşe gitsin diye başta alışsın dediler kreşe verdiler çok sevirek bakıyorduk şimdi martta 3 yaşına girecek hala görmeyince bizi soruyor özledim gidelim diye bebek ve çocuk bakımını severek ve eğlenerek yaptığımız için bizimle beraber çocukta mutlu ve huzurlu oluyor ayrıca evimizde çok sıcak sürekli de güneş alıyor temiz ve sigara kullanmayan br aileyiz görüşmeyi çok isteriz lütfen olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız çok sevinirim

6. 23 Aralık 2009
  7. SULT@N

SULT@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende bakıcılık arıyorum sanırım yanlıŞ yere yazdın mesajını:)

8. 29 Aralık 2009
  9. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende keçiörende oturuyorum. ne kadara bakmayı düşünürsünüz. birde ben her şekilde evde bakmanızı isterim

10. 31 Aralık 2009
  11. SULT@N

SULT@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım özelden ulaşıcam size..

12. 3 Ocak 2010
  13. SULT@N

SULT@N Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir de arkadaşlar ben kendi evimizde bakabilir derken dileyen olursa demek istedim yanlış anlaşılmasın yani evinizde de bakabilir..

14. 26 Ağustos 2010
  15. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    slm ben keçi örende oturuyorum işe ihtiyacım var eyer bana ulaşırsanız her konuda anlaşırız eminim çünkü çok ihtiyacım var ewinizdede bakarım bebeğinize hiç bir engelimde yok tecrübemde vr eşimin msne adresini bırakıyorum bana acil ulaşırsanız sevinirim XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2010