Ankara kr dn mekanlar bilenler yardm ltfen

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve derinxx tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : derinxx
  1. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar lütfen ankarada kır düğünü mekanı uygun fiyata bilen arkadaşlar yardım edin lütfen.haziranda evliniyoruz ama nişanlımla kır dügünü yapıcaz ve uygun güzel ve aynı zamanda uygun fiyatlı yer arıyoruz.ben adanalıyım ve adanadayım ve ankara olan arkadaşlardan ve dügün mekanları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım bekliyorum lütfennnnn

2. 12 Ekim 2008
  3. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana kimse yardım etmiycekmi arkadaşlar ankarada dügün mekanları kır dügünü bilen arkadaşlar yardım lütfen

4. 12 Ekim 2008
  5. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    canım ankarada havayolu üstünde Anadolu otel war oranın kır düğünün güzel olduğunu duymuştum... ama fiyatı konusunda bi fikrim yok:KK43:
    gölbaşında da mekanlar war kır düğününe uygun...

6. 12 Ekim 2008
  7. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mars bovling diye biyer varmış nişanlım orayla görüşücek ama sadece internetten gördüm tabi olursa gidip görücem ama fiaytı 5.5 ytl

8. 13 Ekim 2008
  9. aakyaa ank

aakyaa ank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm incekte club mirador ve beşevlerde atlısporun restoranı var ikiside çok güzel mekanlar ama hava belli olmuyo şutarafagitti haziranda açık hava ankarada riskli haberin olsun akşamları çok serin oluyo hatta yağmur bile olabiliyo

10. 13 Ekim 2008
  11. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım ya benimde tek korkum bu ama nişanlım kır dügünü olsun istiyor tabiki bende inşallah yagmur yagmaz.peki mars bovlingi hiö duydunmu nasıl biryer gerçi çarşamba günü nişanlım gidip görüşücek ama tabi başka yerler bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun lütfennnnn

12. 24 Ekim 2008
  13. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    atlı spor kulubü harika kızlar eğer uygunsa fiyatı orayı tutun derim çok hoş bi ortam bikaç sene önce yemeğe gitmiştim oraya harikaydı serwis falanda...
    mars bowlinge biz bowling oynamaya gidioduk arklarla ama neresinde yapılacak bilmiorum düğün...
    fark etmedim öle bi mekanı olduunu...

14. 24 Ekim 2008
  15. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım atlı spor diye bahsettiğin yer altınparkta ki açık hava düğün salonu mu ? eğer orası ise bu sene arkadaşımın orada düğünü oldu ortam felan çok güzel 8000ytl ye oldu onların düğünü.ortam hoşuma gitti lakin gelin masasını 4 tane kolon olan kendilerine göre özel yapılmış bir yere koymuşlardı orası hoşuma gitmedi her resimde o sutunların resmi çıkar diye düşünüyorum.

16. 24 Ekim 2008
  17. gnlcan

gnlcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ankarada kır düğünü için bizim çatı var gölbaşında milli piyangonun tesisleri var vilayet evi var ihracatçılar birliği var atlı spor güzel bir çok kurumun bu tarz yerleri var kurum tesisleri daha uygun fiatlı olur diye düşünüyorum odtü var birde

18. 25 Ekim 2008
  19. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim.peki nasıl yerler buralar fikriniz varmı.arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.nişanlım mars bovlingle gidip görüştü ama tabi birkaç yere daha bakılıcak.biliyosunuzki yazki dügün için şimdiden yer kiralınıyor.biz haziran sonlarında yapıcaz allah kısmet ederse ama hava ankarada soguk oluyor.geçen yıl ankarada yakınımızın dügünü oldu açık havada haziran ayıydı ve buz gibiydi donmuştuk.bende öyle olmasından korkuyorum.ama nişanlımda bende kır dügünü yapmak istiyorum inşalla yagmur yagmaz