Ankara"lı anne adayları, bu hastaneye gitmeyin!!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamukannesi tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : pamukannesi
  1. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    Ankara"daki Çağ hastanesini tavsiye etmiyorum... doğum yaptım kimse ilgilenmedi... 2 gece kaldım, bi Allahın kulu gelip odayı süpürmedi, bebek var sonuçta. hemşireyi çağırıyosun, gelmiyo bi türlü... refakatci için ne yatacak yer var, ne de yiyecek veriyolar.... hastaya verilen yiyeceklerde hani marketlerde plastik kaplar olur ya içine sütlaç falan yapıp koyarlar, onlardan... plastik çatal ve kaşık... adam tepsiyi verdi, 3 saat sonra almaya geldi... :gitme: doktor ılık çayın içine bisküvi kat ye dedi... hastaneden istedik, 2 saat sonra geldi... plastik bardağa ılık çay, bir adet tuzlu bisküvi ve bir adet tatlı bisküvi... pes dedirttiler bize... Arkadaşlar ben yaşadım siz yaşamayın.... :gitme: ilk doğumumdu, ama başıma bunlar geldi malesef...

2. 12 Mayıs 2010
  3. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğum yapmışsın hayırlı olsun ilk önce...bende çağ hastanesine gidiyorum. ilk defa böyle bir şey duydum. bende tavsiye üzerine gidiyorum o hastaneye. duyduklarım çok şaşırttı beni ve çook korktum. doktorum kimdi acaba?yada şikayet etmedin mi? ilk muayenemde senin bu şikayetini hastaneye bildireceğim. belkidee değiştirmem lazım ne dersin?

4. 12 Mayıs 2010
  5. pamukannesi

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    canım benim doktorum o hastanede doğuma giriyodu sadece.. kendi özel muayenehanesi vardı... ya olamaz böyle bişey.. hiç ilgi görmedim... annem yanımda kaldı, kadın iki kişilik kanepeye yattı, üzerine hırka falan örtüp uyudu.. yemek falan zaten hak getire... ya canım inan sezeryandan sonra hasta bezi takıolar ya hani kanaman olduğu için, gidiodum ben alıyodum onu... bişey istemezsen gelmiodu, isteyince de 2 saatden önce gelmiyodu.. yavrum pislik içinde ki odada yattı... ya insan bi toz almaya gelmez mi... gitme derim ben... benim yan odamda ki hasta da şikayetciydi.. aklıma geldikce tüğlerim diken diken oluyo yamafoldumben

6. 13 Mayıs 2010
  7. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya inanamıyorum hala... eşimede anlattım olayı. benim doktor bu hastanede zaten. gidince ona da anlatacağım. ne yapacağımı şaşırdım. eşimde sinirli bi insandır eğer ben yaşamış olsaydım hastaneyi alt üst ederdi. keşke sizde tartışsaydınız.şikayetlerini de gerekli yerlere et bence. aman geçti deme. şimdi hastane araştırıyorum. çok teşekkür ederim....

8. 13 Mayıs 2010
  9. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    çok yazık olmuş..insan doğum zamanı yaşpadığı sıkıntılardan uzun süre kurtulamıyo..ben akayda yaptım doğumumu...hastane olarak çok memnun kaldım tawsiye ederim..ama ben de doktorumdan yana büyük sıkıntı yaşadım..doğum sonrası ciddi bi trawma yaşadım psikolojik olarak..şunca ay geçti hala o günü anlatırken ağlıyorum sinirlerim laçka oluyo..
    Allah sağlıklı uzun ömürler wersin yawrunuza

10. 13 Mayıs 2010
  11. pamukannesi

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    sevgili sevimy, anlattıklarımın fazlası yok, kat kat eksiği var.. senin doktorun sevgi hanım falan mı... orda görmüştüm kendisini.. ama tanımıyorum... canım şikayet etmedik, kendimizi hastaneden zor attık... dediğin gibi keşke gerekli yerlere durumu anlatsaydım.. ayrıca normal doğum odası yatan hasta koridorunun sonunda.. kadın içerde bağrıyo, çağrıyo, doğum yapıyo baya baya bunu duyuyosun sen... şimdi hastanenin önünden geçmek bile istemiyorum..canım senin doktorun oranın doktoruymuş ya, belki ilgilenirler seninle.. ama riske atma derim ben.. düşün ilk doğumum, bi yanda hayatımın en güzel mutluluğunu yaşadım diğer yanda en büyük hayal kırıklığını :gitme::gitme:

12. 13 Mayıs 2010
  13. pamukannesi

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    sevgili zuzuu, teşekkür ederim...senin yavruna da Allah uzun ömürler versin.. doğum öncesi ve sonrası insan zaten bambaşka oluyo her açıdan... hele bi de böle olaylar olduğu zaman çöküyosun psikoloji olarak..Allah bi daha böle olaylar yaşatmasın ne diyim

14. 17 Aralık 2012
  15. pamukannesi

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    güncellllllllll

16. 21 Şubat 2013
  17. ayfernane

ayfernane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de çağ hastanesinde yaptım 2008 yılında ama çok şaşırdım yazdıklarınıza. çünkü ben çok memnun kaldım. hemşirelerneredeyse odadan hiç çıkmadılar. odaya geldikten hemen sonra yemek getirdiler. hayretler içerisindeyim gerçekten....