Ankara Medicana Dr.Mehmet Öztürkmen

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve star0635 tarafından 12 Ocak 2011 başlatılmıştır.

12 Ocak 2011
    Konu Sahibi : star0635
  1. star0635

star0635 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben Mehmet beye gidiyorum şu ana kadar memnunum.başka giden arkadaş varsa düşüncelerimizi paylaşalım.

2. 17 Ocak 2011
  3. toplight

toplight Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    426
    Ödül Puanları:
    83
    Valla ben ilk 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışlarını bile dinletmemişti hiç memnun kalmamıştım çok ilgisiz davranmıştı memnunsanız ne güzel, gerekli şikayetlerimi yaptım, çünkü ilk gebeliğimde riskli bir gebelikti şimdi Ümmügülsüm hanıma başladım ilk intibam gayet iyi idi bu hafta ikili test ve ayrıntılı ultrason olacak bakalım nasıl olacak

4. 18 Ocak 2011
  5. star0635

star0635 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de ilk başta ümmügülsüm hanıma gitmiştim.gebelik öncesi rutin konroller için o da bana hiç güven vermedi.Mehmet bey bana tam tersi daha ilgili geldi.ayrıca kendisinin daha önce ii bi hocanın yanında yetiştiğini falan öğrendim.açıklamalarıyla falan da gayet aydınlatıcı.ama yine de genç olması nedeniyle ne kadar tecrübesi vardır diye düşünmüyor değil insan.şimdiye kadar bi problem olmadı umarım bundan sonra da olmaz.peki doğum ücretini medicanayla görüştün mü hiç??

6. 18 Ocak 2011
  7. toplight

toplight Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    426
    Ödül Puanları:
    83
    benim sigortam doğumu da karşılıyor ücret vermeyeceğim sezeryanla olacak ayrıca ayrıntılı ultrasonda falan da ben hiç fark vermeyeceğim amniyosentezde de

8. 18 Ocak 2011
  9. star0635

star0635 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin sigortandan mapfre 657 35 mi??benim de ondan.fakat bugün problem yaşadım sigortayla ilgili.

10. 21 Ocak 2011
  11. picassoo

picassoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar bende mehmet beye gidiyorum ewet genç oluşu biraz soru işareti bırakıyor fakat detaycı oluşu artı anlaşılır şekilde anlatışı ilgilenişi gayet iyi.....

12. 22 Ocak 2011
  13. JUSE

JUSE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ankara dışındayım.ama ankaralıyım.yaptığım araştırmada medicana yusuf bey ve türkan hanımı duydum.ankaraya geldiğimde ikisinden birini düşünüyorum.doğumu da medicana da düşünüyorum kısmetse.

14. 25 Ocak 2011
  15. ice85

ice85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben de ümmü gülsüm hanıma gidiyordum. ama dünkü gidişimden sonra bir daha gitmeyeceğim dedirtti artık bana. mapfre 657 sigortalıyım, öğleden sonra bize bakamıyormuş doktor ama hastane yönetimine sorduğumuzda böyle bir uygulamaları olmadığını söyledi. ben de ikidir öğleden sonra gittim ve sormayın doktorun yüzünü, sorularıma evet hayır bile demiyor, hııııı hııııı diye geçiştiriyor. acaba ben mi alınganım diyorum ama eşimde yanımdaydı o da doktorun suratının asık olduğunu farketti. bilgisi konusunda bir yorum yapamam ama ilgisi bu kadar.. bu kadar ilgisizlik ve asık suratlılık açıkcası beni üzüyor. daha önce bir kere de mehmet beye gitmiştim, eşime de bana da çok ilgili bir doktormuş gibi gelmişti. en azından olayları anlayabileceğimiz şekilde anlatıyordu. ona devam etmeyi düşünüyorum. bu arada ümmü gülsüm hanıma da gitmiştim bir ara mapfre li olmam sebebiyle o da ikinci sınıf hasta muamelesi yaptı, onu da şuradan biliyorum şimdi ona paralı giden bir arkadaşım var çok ilgiliymiş ve telefonunu bile vermiş her zaman arayabilirsiniz diye. ben ümmü gülsüm hanımdan acil durumlar için numarasını istediğimde hastalara vermiyorum cevabını verdi. bu durum bazılarına normal gelebilir ama benim beklentilerimi karşılamıyor malesef. arkadaşlar gerçekten tecrübelerimizi paylaşırsak çok faydalı olur. kusura bakmayın epey uzun yazdım ama dolmuştum o doktora karşı....

16. 25 Ocak 2011
  17. ice85

ice85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci gittiğim türkan hanımdı arkadaşlar yanlış yazmışım

18. 25 Ocak 2011
  19. ice85

ice85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım nasıl bir problem yaşadın sigortayla ilgili? ben de aynı sigortadanım da zaman zaman problemler çıkarabiliyorlar.