Ankara Medicana Hastanesinde doğum Yapan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve setu tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : setu
  1. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben medicana hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum merak ettiğim. hastaneye giriş yaptığında doğum odasına alıp başkalarıyla mı doğum yapıyorsun yoksa kaldığın odada mı doğumunu yaptırıyorlar.

2. 5 Ağustos 2009
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Doğum odaları Tek canım Medicana da.
    Zaten toplu genelde devlet hastahanelerinde oluyor,Ama zekai tahir burakta bile Tek Doğum Odasısı Vardı..
    Yinede Sormakta fayda var Tabi.

4. 5 Ağustos 2009
  5. Nursati

Nursati 12 yıl bekledim seni Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorumda Medicana da bende orasını düşünüyorum ama tam araştırmadım. Yenidoğan ünitesi varmı acaba?

6. 5 Ağustos 2009
  7. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım yeni doğan ünitesi var. benim doktorum dışardan gelecek. bir ara gidip bakacağım hastaneye. benim en çok merak ettiğim doğumu kaldığın odada mı yoksa doğumhanede başkalarıyla mı yapıyorsun eğer başkalarıyla aynı yerde doğum yaptırıyorlarsa tercih etmeyi düşünmüyorum zaten çok korkuyorum

8. 6 Ağustos 2009
  9. Nursati

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Cumartesi Doktor randevum var hastaneyle ilgili bilgi alacağım. Doktorum başka hastaneye gitsede doğum onla olacak başkasına güvenemem. SSK da yaşadığım trajediden sonra. Benim doktorum HŞ Klinikten Batu Bey. Medicanada doğumlara giriyor.

10. 10 Ağustos 2009
  11. berece

berece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba nursati bende dr.batu beye gidiyorum iyi bi doktor gibi geldi ama sen daha tecrübelisin sanırım
    bilgi verirsen sevinirim

12. 10 Ağustos 2009
  13. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hemen bilgi vereyim...dr. Türkan Hanımın hastasıyım ben...
    doğum odaları tek...13. katta, yeni doğan ve yeni doğan yoğun bakım da var (Allah korusun ama ben araştırmıştım)
    doğum yaptıktan sonra 14. katta odalarda kalıyorsunuz...sancı süresince de buradasınız...sonra aşağıya indiriyorlarmış...son derece konforlu ve şık odalar...ayrıca anne doğumdan çıkana kadar odalar çok şık süsleniyor bunu da çok sevmiştim, odaları görmeye gittiğimde yeni doğum yapmış bir hanımın kapı süsü şahaneydi...oda da çok tatlı oluyormuş...benim için önemli bebeğim sağlıkla gelsin de bu süslemeyi de istiyorum ek olarak...inşallah sorun olmaz...
    normal doğum dahi olsa doktorum doğumuma gelecek...bunu cuma günü sordum kontrolüm vardı, doktorumun da 3 tane normal doğumu...çoğu hastanede ya da özel muayenehaneye gittiğinizde doktor sezeryana giriyor sadece, normal doğumlara girmiyor...
    arkadaşım ztb'nin doktoruna özel gidip hastanede doğum yapmıştı...normale tabiki gelemem canım hangi birinize yetişeyim benim de bir hayatım var ebe doğurtacak demiş doktoru, hiç hoşlanmadım ben...medicanada saat kaç olursa olsun haber veriliyormuş...doğum yaparken doktorunuz izin de olursa da diğer uzmanlardan biri çağırılıyor doğuma...
    başka sorunuz olursa 5. aya kadar bilgi verebilirim...

14. 10 Ağustos 2009
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir de ziyaret saati kısıtlaması yok...

16. 10 Ağustos 2009
  17. Nursati

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Berece cumartesi bebeğin kalp atışları için gittik ama malesef yine duyamadık moralim bozuktu batu hocanın yüzüne bile bakmadım desem doğrudur. sabah yarın yine randevum var. Herşey yoluna girsinde hastane konusunu öyle konuşayım diyorum Hocayla. benim bu gerginliğimle anlattıklarını anlamam :))

18. 11 Ağustos 2009
  19. berece

berece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhaba Nursati ne kadar süredir batu bey doktorun ?