Ankara Mesa Hastanesinde Doğum Yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve denizt tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

21 Aralık 2008
    Konu Sahibi : denizt
  1. denizt

denizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mesada doğum yapanlar bu konuda tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. mesela hastane ne gibi ekstra hizmetler sunuyo(bebek bezi- hijyenik ped-bebek giysisi) tavsiye ediliyormu. ve ne gibi ekstra ödemeler çıkarıyor.

2. 1 Ocak 2009
  3. HAYAT00

HAYAT00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ankara keçiören hastanesinde doğum yapam varmı aranızda,nasıl bir hastane?
    birde keçiören araştırma hastanesi nasıl doğum için,çok kararsız kaldım ikisi arasında

4. 1 Ocak 2009
  5. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    mesa nın doğum ücretleri ssk ya göre ne kadar bilginiz varmı ?

6. 2 Ocak 2009
  7. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    denizcim ekstra hıc bişey yok bana verılen dogumda getırılecekelr lıstesınde bahsettıgın hepsı var yanı bız goturecegız
    ben epıdural sezeryan olucam bana verıln fıyat 4100 ytl

8. 2 Ocak 2009
  9. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok fazla deilmi cnm o ?-tatlicadiarzu-

10. 2 Ocak 2009
  11. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    evet cok fazla ama anladıgım kadarıyla ucretlendırme sekıllerı var yani şöylekı özel saglık sıgortan varsa sıgortayı batırıyorlar denebılır :)) benım özel sıgortam oldugundan bana verılen rakam 4100 ama kımıne 2000 kımıne 3000 lıra gıbı fıyatlar verılıyor

12. 2 Ocak 2009
  13. denizt

denizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hadi onları kendimiz götürdük diyelim. peki hizmet açısından memnun kaldınmı acaba. ben doktorumu dışardan götürücem ilgi alaka temizlik açısından da yeterliler mi. mesa ile güven arasında kararsızımda o yüzden. taaa eryamandan gelicem mesaya kadar gelmişken güvene de giderim heralde. önemli olan tercih ettiğim hastaneye değsin. fiyat açısından ikiside farketmiyor çalıştığım kurum tamamını ödüyor çünkü.

14. 9 Ocak 2009
  15. smmm06

smmm06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlarrr benimde özel sigortam var mesa hastanesinin ücretini ve şartlarını merak ediyorum mesada doğum yapanlardan yardım bekliyorum

16. 29 Ocak 2009
  17. ledaelara

ledaelara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ,sayfayla hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama ben de mesada bir kaç hafta sonra sezeryan olacağım özel sağlık sigortam var ,sezeryan fiyatlarına zam yapılmamış 2008 fiyatları üzerinden devam ediyor pakete; 2 gün yatış,refakatçi,bebeğin ilk aşıları,oda süsleme dahilmiş toplam fiyat 3900ytl...kontrollerimde mesada olmuştu bence kaliteli ,hizmet anlaşıyışı yüksek bir hastahane..

18. 30 Ocak 2009
  19. dilshad

dilshad Guest

guven'i tercih et. ozellikle de epidural dusunuyorsan. anestezi uzmanlari mesaninkilerden daha iyi. ilgi-temizlik-hizmet guven'de super. yenidogan unitesi de guzel. kendi doktorum da butun ozel hastanelerle anlasmali ama kesinlikle ilk tercih olarak guven'i oneriyor.