ankara mı izmir mi?

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve Anteia tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Anteia
  1. Anteia

Anteia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar şuan lise 3e gidiyorum ve sayısalcıyım.özel bi kolejde burslu okuyorum.benim sorum şu ben dişhekimliği istiyorum.ankara üniversitesi veya ege üniversitesi.ikisi arasında kaldım.aslında ankara daha ağır basıyo sanki.ama ankaranın boğucu olduğu bi öğrenci için sıkıcı olduğunu düşünenler var.izmirse daha renkli tabi.şuan denizi olan bi yrde yaşıyorum zaten.ankara da ve izmirde okuyanlar lütfen düşüncelerini paylaşabilirler mi?kaydirigubbakcemile2

2. 28 Nisan 2010
  3. Jeyyda

Jeyyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Antenia kesinlikle İzmir diyorum :KK66: Diş Hekimliği deyince neredeyse en iyi diş hekimleri Ege Üni.den çıkıyor, teknolojik bakımdan çok iyiler emin olabilirsin.. ayrıca sosyal ortam açısından da çok rahat olabileceğin bir yer İzmir, öğrencilik yıllarında aklından kazınmayacak tecrübeler edinebilirsin, bir sürü olanak var... İzmirin havası gibi insanları da sıcaktır hem bunu da unutma =) opuyorumnanaktan

4. 29 Nisan 2010
  5. Anteia

Anteia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşekkrler jeyyda :) sen izmirde mi okudun peki?

6. 23 Mayıs 2010
  7. _gelincik

_gelincik sıkışmış tez yazarı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba antenia ben izmirliyim ama Ankarayı da biliyorum ve kesinlikle izmir diyorum,
    öğrencı ortamları cok guzel,
    Cok daha renkli, sevecen bi sehır ızmır,
    alısırsan kopamayacagına emınım,
    hem sıcaklıgı da sana cok uygun :) ankarada cok usursun

8. 26 Mayıs 2010
  9. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir izmirli ve ege öğrencisi olarak kesinlikle izmir diyorum.kaydirigubbakcemile5
    izmir zaten mükemmel bir şehir bunu anlatmama gerek yokboshayallersmile
    ege de çok iyi bir üniversitea.s
    dişlerimde tel var şuanda bu yüzden yakşalık 1 yıldır diş hekimliği fakültesine gidiyorum belirli aralıklarla. derslikler ve hastane birarada bence güzel bir ortamı var. diş hekimi olmayı hiçbizaman düşünmemişimdir ama ordaki ortamı görünce acaba düşünsemiydim dedima.s

Son düzenleme: 26 Mayıs 2010
  10. 26 Mayıs 2010
  11. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Doğma büyüme bir izmirli olarak ayrıca bir 9 eylüllü olarak ben ankara derim zaten üniversiteler şehri artık bana göre şu an izmirin pek bir cazibesi kalmadı yani izmir bir öğrenci şehri değil bana göre şu an zaten yaşlılar şehri olarak hızla ilerliyor

12. 26 Mayıs 2010
  13. Daedra

Daedra Druid Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    İzmir'den güzel şehir mi var ya! Uzun yıllar İzmir'de bulundum ama şuan Ankara'da yaşıyorum. İzmir'den sonra bu şehrin nasıl boğucu, nasıl sıkıcı geldiğini tahmin bile edemezsin. Ayrıca Ege Üniversitesi-Diş Hekimliği de bence daha doğru bir tercih olur.
    Umarım istediğin yeri kazanırsın, başarılar.

14. 26 Mayıs 2010
  15. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alkisalkisalkis
    kesinlikle katılıyorum. Bugüne kadar izmirden başka şehirde yaşamadım yaşamak da istemiyorum.
    Arkadaş antalyalıymış zaten izmire daha çabuk alışır bence. Hergün denizi görmesem bile 15 20 dk da deniz kenarında olabilceğimi bilmek bile beni mutlu ediyor. Ayrıca türkiyenin en iyi üniversitelerinden ikisi burada. Ankaralılar ve ankarada oturanlar da fikirlerini yazsınlar konuyu açan arkadaş da kararını daha kolay verebilir böylecea.s

Umarım istediğin yerde ve bölümde okur mutlu olursunkaydirigubbakcemile5

16. 27 Mayıs 2010
  17. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keşke hep izmirde yaşasam öğrencilik yıllarımı asla unutamam izmirde okumadım izmiri yaşadım

18. 27 Mayıs 2010
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    izmir... izmir... izmirrrrrr.....
    ege ünv de okuyorum... izmirliyim... istanbul gibi bir şıkkım olmasına rağmen asla düşünmedim izmirden ayrılmayı.. ege nin ortamı da çok iyidir, eğitimi de... hemen gel izmire bence :p