Ankara Onep'te Burun Ameliyati Olan Var Mi???

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Dolcissimo tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Dolcissimo
  1. Dolcissimo

Dolcissimo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ARKADAŞLAR,ONEP ANKARA'DA BURUN AMELİYATI OLAN VARSA BİLGİ VEREBİLİR Mİ BANA?OLUMLU YADA OLUMSUZ TECRÜBE VEYA FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM...

2. 20 Mayıs 2008
  3. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    benim arkadasımın arkadası AİLLA KURTAYA OLDU ÇOK GÜZEL GİTTİM GÖRÜSTÜM...GAYET İYİ BİR DOKTOR BENCE...KİMSEYİ BULAMAZSAM ONA YAPTIRIRIM...BAYA GERÇEKÇİ BİR ADAM.....OLACAK VE OLAMAYACAKLARI DİREK SÖYLÜYOR...BURNUMA BAKTI İNCELEDİ...ONA GÖRE KONUŞTU....

4. 20 Mayıs 2008
  5. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Dr.atilla Kurtay...isim Tam çikmamiş

6. 20 Mayıs 2008
  7. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Onep'te Hıfzı Dedeoğlu,Atilla Kurtay ve Ünal Şhain var...Bu isimleri duydum ben ama Onep'te gorusme sanırım ucretliymiş hangi biriyle gorusecegime karar veremedim.Acıkcası Hıfzı Bey le gorusmeyi çok istiyorum.Atilla Beyi de sen soyluyosun ve forumdan takip ettiğim kadarıyla çok iyi arastrıyosun,titizsin bu konuda ve kolay kolay begenmıyosun(benim gibi) =) ondan senin tavsiye ettign doktorla da gorusmek istiyorum.Ama sanırım ordaki doktorlar 150 ytl ye muane ediyo 300 ytl de vermek istemiyorum acıkcası ameliyat olup olmayacagım kesin olmayan bir doktora

8. 20 Mayıs 2008
  9. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Tili,
    sanırımsen ankara Onep'e gittin,orda bilgisayar ustunden tasarım yapıyorlar mı?Ben bu cumartesi Mehmet Ketene yle goruscem o yapmıyomuş tasarım Onepte yapılıyor mu?

10. 20 Mayıs 2008
  11. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    sen ücretsiz görüsme talep et.....bu doktorların ücretsiz görüsme günleri varmış....ben bu doktora arkadaşım vasıtasıyla gittim...

12. 21 Mayıs 2008
  13. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    YAPIYORLAR BANA YAPTI Atilla bey hatta bana şunları söyledi,
    senin burnun boyutu çok iyi küçülmemeli kemerini hafif almak lazım dedi ve kaş burun ksmımın geniş oldugunu oranın hafif inceltilmesi gerekligini söyledi...daha da önemlisi güzel yapılırsa çok düzgün olacak ama kötü yapılırsa hata kabul etmeyecek bir burnun var dedi!!!!yanı adam yerinde yorumlar yaptı..üstüne üstlük birde burnumun içine aletle baktı öyle konuştu!!!!
    önden resmimi bile çizdi!!!ama ben hata yaptım resimleri istemedim:KK43:((
    bana bir recete verdi ve tahlil listesi verdi bunları yaptır gel dedi!!!!ama ben tam doktor kararı vermedigim için yaptırıp gitmedim!!!

14. 21 Mayıs 2008
  15. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    çok iyimiş canım bana özelden yazabilir misin ameliyat için ne kdar soyledi?(bana özelden yazabilir misin canım?)

16. 21 Mayıs 2008
  17. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar konu başlığında sadece ben ve Tili konuşuyoruz...Ankara Onep'i ve oranın dr.ları hakkında bilgi sahibi olan hiç yok mu???
    Hıfzı Velidedeoplu,Atilla Kurtay ve Ünal Şahin gibi dr.lar var Ankara Onep'te..

18. 23 Mayıs 2008
  19. Dolcissimo

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Olumlu Yada Olumsuz Herhangi Bir Tecrubesi Olan Bizle Paylaşsin Bakin çok Az Zamanim Var Az Kaldi Ameliyatima!!!yardimci Olursaniz Sevinirim