Ankara Sincan Lokman Hekim Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BanuTolga tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : BanuTolga
  1. BanuTolga

BanuTolga Efe'sini bekliyor... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aradım ama bu hastane hakkında herhangi bir başlık bulamadım. 25. haftamdan sonra gittiğim doktoru değiştirmem gerekti ve hem evime hem işime yakın tam teşekküllü sayılan hastanelerden biri de Sincan'daki Lokman Hekim hastanesi.

Doktorları nasıldır, burada normal doğum yapan oldu mu? hastane hakkındaki tecrübelerinizi benimle de paylaşabilirseniz çok sevinirim. Ona göre doğum yapacağım yere karar vereceğim :1rolleyes:

Ekleme: Böyle bir başlık varsa ve göremediysem de yönlenirebilen olursa çok sevinirim.

2. 4 Ekim 2010
  3. BanuTolga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ne kadar ilginçtir ki hastane sürekli yoğun ama buradaki paylaşımcılardan hiç biri bu hastaneye gitmiyor galiba...

3 günde 17 kez bakılmış tek cevap yok, ben de kesin birkaç kişi tecrübe etmiştir diye seviniyordum, işten izin alıp sürekli hastane gezemeyince netten medet umuyorsunuz... :KK43:

4. 4 Ekim 2010
  5. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    selam canim ben gitmedim ama ankaradaki cevremden duymustum pek ilgilenmiyorlarmis sanirim.

6. 6 Ekim 2010
  7. gelincik204

gelincik204 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım öncelikle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin bebişini bende 25 haftalık hamileyim ve asla ve asla sincan lokman hekimi tavsiye etmem ben 2 kere orda yatmak zorunda kaldım ama ne ilgi ne alaka resmen para tuzağı benimde evim yakın ama ankara tıpa gidiyorum ben tavsiyede etmiyorum kesinlikle lokman hekimi doktorları çok ilgisiz yüzleri glmüyor evet çok kalabalık ama burda gidilebilecek yakın bi yer yok ama doğum için tavsiye etmem.....

8. 11 Ekim 2010
  9. MKT

MKT pamuk şekerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben de hiç iyi şeyler duymadım canım pek memnun kalan yok galiba ben düşünüyodum lokman hekimi fakat bi arkadaşım geçen hafta orda doğum yaptı çok ilgisizler dedi. diğer konuları okuyunca ben ztb de karar verdim

10. 12 Ekim 2010
  11. BanuTolga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok çok teşekkür ederim hepinize, tavsiyelerinizi dikkate alacağım mutlaka. Evime yakın diye sevinmiştim (eryaman'da oturunca her yer uzak oluyor) birkaç kişi de çok memnun olduğunu söylemişti ama hamile değillerdi tabi. Bir kez kontrole diye gidip doktorları görmek istiyorum fırsat bulduğumda, gidersem mutlaka düşüncelerimi de paylaşırım sizinle.

12. 13 Ekim 2010
  13. b_i_o

b_i_o minicik1can bensanahayran Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    146
    imkanın varsa Güven hastanesi derim, yoksa Hacettepe'de doğurma şartlarını araştırmanı tavsiye ederim. en iyi yenidoğan ünitesi bu iki hastanede yerimseniben

14. 21 Ekim 2010
  15. gkcenglish

gkcenglish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende eryamanda oturuyorum bir kez o hastaneye malesef gitmek zorunda kaldım resmen para tuzağı ayak üstü ameliyat edecekti dr bende sevinmiştim evime yakın tam teşekküllü hastane diye ama bir daha adımımı atmam allah düşürmesin çevremdende iyi şeyler duymadım orası için doğumu bilmiyorum ama hastane politikası para para para

16. 23 Ekim 2010
  17. BanuTolga

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Hacettepe duyduğum kadarı ile 10-12 haftalık üzerinde olan hamileliklerin takibini kabul etmiyormuş. Elini kolunu sallayarak doğuma geldim diye gidersen nasıl muamele ediyorlar bilmiyorum tabi. 2-3 hafta içinde doğum iznine çıkınca biraz gezip araştırma yapmayı düşünüyorum. Çok çok teşekkürler bio a.s.

Doğumda da en uygun fiyatı söyleyen ve en kötü senaryoda bile en uygun fiyatı söyleyen yer oldu Lokman Hekim işin komik tarafı. Hala gidip de görmedim tabi ama burada bir tane bile olumlu cevap alamıyorsam içime sinmez gitsem bile. Çok teşekkür ederim sana da gkcenglish a.s.