ankara sincanda gelin başım:((

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve flamekiss tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : flamekiss
  1. flamekiss

flamekiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar, 8 ağustosta evleniyorum inşallah, ben ankarada oturmuyorum ama orda olcak düğünüm, sincanda gelin başımı yaptırabileceğim iyi bir kuaför arıyorum yardımcı olabilirmisiniz, çok moralim bozuk, bilmiyorum etmiyorum, ama şimdiden birkaç isim öğrenebilirsem gidip geldikçe deneyebilirim ooraları ziyaret edebilirim, yardımcı olurmusunuz lütfen :a015:

2. 5 Haziran 2010
  3. betty_boop

betty_boop Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende ankarada oturuyorum ama sincan taraflarını hiç bilemiorum ama eger istersen bi kac kuafor onerebilirm cankaya umitkoy taraflarından..
    en kotu sen netten falan arastır gidip geldkce bakarsn..

4. 5 Haziran 2010
  5. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bahçelievlerde V&V diye bir kuaför vardı okulum zamanında...ben çok memnundum...sincanı bilemeyeceğim ama... orasını tavsiye ederim 3. caddedeydi

6. 5 Haziran 2010
  7. Asiasena

Asiasena ...vatanist... Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    Gülüm ben daha önceki mesajımda da söylemiştim Sincan'da oturuyorum diye. Ama inan ki kuaför konusunda en az senin kadar muzdaripim. Bir kaç kuaför ismi biliyorum ama güvenemiyorum. Kiminin saç kesimini kiminin kaş alımını beğenmiyorum. Nasıl güvenipte gelin başı için gideyim ki? Ben yine de sana bir kaç isim yazayım. gelince uğrar konuşursun olur mu? Melih Kuaför, Selena Kuaför, Tutku Kuaför, Ekosta Kuaför...Bildiklerim bunlar. Bir de tutku kuaförün internet sitesi ve telefon numaraları falan var. Siteye bir bak, olmadı telefonla ara aklındaki soru işaretlerine bir nebze de olsa cevap bulursun. Çok sıkıntı yapma canım, her şey hallolacaktır göreceksin :-)

Son düzenleme: 5 Haziran 2010
  8. 6 Haziran 2010
  9. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkürler kızlar, ben netten filan baktım bi başkent kuaför var o biraz düzgün gibi ama yine de bilemiyorum ki?
    bir de bu oraya has bir şey mi, burada izmirde ya da benm oturduğum yerde kuaförler normal dükkanlara yapılır ama nette baktığım birçok yer yani sincan kuaförleri evlerde gibi, oda oda gibi ? hep mi öyle ben mi fazla iyi olmayan yerlere bakıyorum bunu da anlamış değilim?

10. 6 Haziran 2010
  11. Asiasena

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    Yok canım burada da normal dükkanlarda. Ben denk gelmedim hiç oda oda olanlara. Bugün akşam üzeri bir kaç kuaför gezeceğim ben katalog bakmak için falan. Gezdikten sonra sana mutlaka bilgi veririm :-)

12. 7 Haziran 2010
  13. Asiasena

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    Canımmmmmm ben süper bir kuaför buldum. Tabii benim açımdan süper seninde gidip görüşmeni mutlaka tavsiye ediyorumm :-) Trend Kuaför istersen numarasını falanda veririm. Kendi yaptıkları modelleri gösterdiler bana bilgisayardan tesettürlü tabii ki ben bayıldım. Açıkları bilemiyorum ama gidip görüşmende yarar var derim...

14. 7 Haziran 2010
  15. flamekiss

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    trend kuaförü buldum cnm face'ten, ordan baktım temiz bir yere benziyor. çok teşekkür ederim paylaştığın için, bi defterim var, oraya bunu da yazcam gidince bakılacak yerlere:) a.s.

16. 17 Ağustos 2010
  17. Qartanesi

Qartanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açık saçlıysanız tabikde MELİH kuaför (100.yıl ilk.öğrt okulunun arkasındaki sokak)türbanlıysanızda KADININ DÜNYASI(yeraltı çarş.karşısı)

18. 17 Ağustos 2010
  19. Qartanesi

Qartanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kadının dünyasını biliyorum ama trendde çok duydum bunun adresi neresi lütfen yardım edin birde türban kadar makyajda önemli makyajı nasıl yapıyorlar?tşkleropuyorumnanaktan