Ankara sogutozu ozelcanbebe hakkinda

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve isilcevik tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : isilcevik
  1. isilcevik

isilcevik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar, 35haftalik karni burnunda bi hamileyim ve bugun ozelcan bebe de basima geleni paylasmak istiyorum sizle.. Kayinvalidemin aldigi mama sandalyesini degidtirmek icin bikac hafta once telefonla gorustugum yetkili ellerinde sadece iki rengin oldugunu, diger renklerin bi hafta icinde gelecegini soyledi. Bir hafta sonra aradigimda benim istedigim rengin daha gelmedigini haftaya beklediklerini soyledi. Bugun aradim ve sordugum renk icin evet her renk geldi elimizde var cevabini aldim, istedigim rengin de oldugunu tekrar teyit ettirdikten sonra aksam esimi zarzor ikna edip ozelcanbebrye kapanmadan yetismek icin guclukle gittik. Gittigimde bana ellerinde sadece iki renk oldugunu soylediler. Ben konusmalari souleyince de hayir kimse size boyle bilgi vermis olamaz diye beni yalanci durumuna dusurduler. Boyle boyle haftalardir olanlari anlatmaya calisirken gayet umursamaz ve suclar bi tavirla hayir kimse boyle demis olamaz baska rengi yok zaten bunun gibi sacma yalanlar soyleyip ortami gerdiler.
    Karsisinda 9 aylik hamile bir bayana yalanci iddasinda bulunup,ufak bi ozur dilemekten aciz, kaba tavirlar icinde gozume bile bakamayan magzanin esas sorumlusu oldugunu tahmin ettigim beyi kiniyorum. Bu sekilde birak bebek magzasi, sokak saticisi bile gormedim ben.
    Magzadan ciktigimda ellerim ve sesim titriyo kalbim firliycak gibi carpiyodu. Bu halimle bana bu stresi yasattiklari icin hepinizi uyarmak istedim.

2. 4 Kasım 2010
  3. mami

mami Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım gerçekten çok sinir bozucu

4. 5 Kasım 2010
  5. serpil23

serpil23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cook gecmiş olsun dilegiyle inşallah birdaha böyle birşey yaşamazsın

6. 5 Kasım 2010
  7. isilcevik

isilcevik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tesekkur ederim arkadaslar, umarim hicbirimiz yasamayiz,
    bu tur seyleri paylasmamiz lazim ki, adamlarin tek dusuncesi altiustu bi kadin o almassa baskasi alir oldugundan boyle rahatlar

8. 5 Kasım 2010
  9. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin adına üzüldüm ama lütfen takma kafana,dünyanın en güzel varlığını kucaklamaya sayılı günlerin kalmış,sadece onu düşün:)

biz kızımın kıyafetleri hariç hemen herşeyini özelcan bebeden aldık,çok da memnun kaldık ama biz ulustaki merkezinden aldık..

en son mama sandalyesini alırken renk konusunda katologtaki kadar seçenek olmadığını,ellerinde birkaç renk olduğunu söylediler hatta.. şaşırdım yaşadıklarına ama mağazadakilerin düşüncesizliği diye düşün ve hiç üzme kendini..

10. 14 Kasım 2010
  11. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bi özelcan ayıbı da ben anlatayım chicconun dönencesini aldık ulustaki mağazadan. Alırken başka bi marka beğenmiştim ama onun dağıtıcısı oldukları halde önermediklerini çabuk bozulduğunu söylediler. Chiccoya garanti veririz bozulursa gelin hemen değiştiririz dediler, güvendik aldık. 2 hafta falan anca kullandık, karyolaya monte etmeye yarayan vida gibi bi aparat varya onun içindeki diş yerinden çıktı, öyle uydurukmuş yani. Aradık özelcanı hafta sonu yoğunuz bizi hafta içi arayın, ürünü hafta içi getirin dediler. Neyse götürdük 15 gün içinde falan gelir dediler. Üzerinden 1 ay geçti aradık chicco müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz dediler. Biz size geri döneriz dediler. Her aramamızda aynı şeyi söylüyorlardı, tlfonda kavga ediyorduk resmen, öyle kaba davrandılar ki (gerçi orada bir bey var onun hakkını yiyemem o yardımcı olmaya çalıştı ama bayanlar çok kaba). Sonra müş. hzmlerinin telini alıp biz aradık, ne hikmetse her aradığımızda hemen ulaştık ve aramamız üzerine 5 gün içinde ürün tamir edilip geldi. Ama ürünün özelcana gönderildiğini bize chicco haber verdi, özelcan bir kez aradı bir-iki çaldırıp kapadı teli ve bir daha arayan olmadı. Tam 8 hafta sonra elimize geçti ürün, oğlum iki ay daha büyüdü yani. Ürünü almaya gittiğimde şikayetimi söyledim bir de üste çıkmaya kalkmazlar mı neymiş efendim bu tür ürünlern garantisi olmazmış, firmayla kötü olmuşlar, keşke yaptırırız deyip almasalarmış falan filan özrü kabahatinden büyük. Satana kadar ağam paşam diyorlar sattıktan sonra tanımıyorlar, kabalıkları da cabası. Ayıp ayıp.