ankara tup bebek kubilay vicdan

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve miss_capraz tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ankara tup bebek te olumlu sonuç alan varmı kubilay vicdan doktoru bilgisi olan gidenler bilgi verin lütfen

2. 2 Ocak 2009
  3. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    basladım canım bugun hayırlısıyla orda teyzem yasıyor onun yanında kalcam

4. 2 Ocak 2009
  5. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım bende orda yaptırdım iyi bir yer ama sonuç negatif umarım senin pozitif olur

6. 26 Ocak 2009
  7. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben hafta sonu Kubilay Bey'le görüştüm Oldukça ilgiliydi bütün sorularıma cevap verdi Klinik olarak nasıl bir yer başarılımı bende tedavim için yer arıyorum kafamda soru işaretleri var. Çok fazla adı geçen bir yer degil ama 95 den beride bu işi yapıyorlarmış cevap verebilirseniz sevinirim

8. 26 Ocak 2009
  9. bademir

bademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım bende 2007 mart ayında yaptırdım kubilay beye sonuç negatif oldu bence bütün tüp bebek merkezlerine git görüş biyerle bağlı kalma... Bol şans..

10. 27 Ocak 2009
  11. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sagol bademir pek önermiyosun anladıgım kadarıyla sen daha sonra tekrar denedinmi iyi bir merkez arıyorum Sonra pişman olmak istemiyorum

12. 27 Ocak 2009
  13. bademir

bademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108

Arkadaşım ben genart tüp bebek mrk. görüştüm. orda 2 arkadaşımında pozitif oldu 2008 de tekrar düşünüorum şuanda tsh degerim yüksek old. için ilaç kullanıyorum. ankalife tüp bebek mrk. iyi die duydum. Maya tüp bebek mrk. arkadaşlarım pozitif sonuç aldilar. İNş. senin için hayırlısı olur.

14. 28 Ocak 2009
  15. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım allah bizedebebek nasip eder sagol benim ilk genarta yapıldı Doktorum Sertaç Bey'di ztb hastanesinin doktoru işlemleri genarta takip ediyor Ben genartın lab. emin olamadım Belki onların dışardan hastası oldugumuz için çok ilgilenmediler bilemiyorum Yakın arkadaşımın tsh çok yüksekti onun yaşı 41 di Gürgan da hamile kaldı ilk seferde şimdi ikizleri olacak o kadar çok kilinik varkı kafam iyice karıştı teşekkürler yardımın için

16. 24 Şubat 2009
  17. ozlemozkutay

ozlemozkutay Guest

canım 14 haftamdayım bak sana demiyorum şumerkezde yap bu merkezde yap diye tüm merkezleri gez farkı göreceksin ankarada birkaç merkez var bu işi ciddi yapan ben tüm merkezleri gezen biri olarak bizzat git gör ilk görüşmeden çoğu ücret talep etmiyor zaten...........

18. 6 Aralık 2009
  19. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 2. denememi orda yaptım tutmadı ama doktorları ve hemşireleri çok çok iyi. saatlerce sorularını yanıtlıyorlar.doktorlar bir telefon uzaklığında.temiz vehijyenik bir yer.