Ankara Tüp Bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mudays tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mudays
  1. mudays

mudays Guest

Arkadaşlar Ankara Tüp Bebek Merkezi hakkında bilgi ve fikir sahibi olanlardan yardım bekliyorum..
    tüp bebek planlıyoruz..çok kalabalık ya da çok pahalı bi yerde denemek istemiyorum.. burası evimize yakın o yüzden aklıma takıldı.
    acele cevaplarınızı bekliyorum

2. 24 Şubat 2010
  3. mudays

mudays Guest

kimse bişey yazmamış...
    okuyanlar tavsiye edeceğiniz başka bi klinik varsa onu yazın bari

4. 24 Şubat 2010
  5. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bn maya tüp bebek merkezinde tedavi oldum önceki drum ankara tüp bebek merkezindeydi aşılamalarım olmusuz olmuştu...bn oraya gitmedim.Allahıma şükürler olsun hamileyim....darısı sana olsun inşallah...

6. 24 Şubat 2010
  7. mudays

mudays Guest

teşekkürederim..Allah tamamına erdirsin,güzel bi hamilelik kolay bi doğum sağlıklı bi bebek nasibetsin inşallah..
    zahmet olmazsa dr unun adınıda yazarmısın. bide merak ettiğim maliyeti ve randevularda çok bekletilip bekletilmediği?

8. 24 Şubat 2010
  9. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin cnmcmmmm aminnn dr osman denizhan özgün maya tüp bebeğin sahibi genelde adanan hoca ilgileniyo kendi trnsfere fln giriyor

10. 24 Şubat 2010
  11. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende ankara tüp bebek merkezinde tedavi oldum çok şükür hamileyim.............................. ama bu üçüncü denemem......................... ilk tedavimde ikiz gebelik vardı bende kan pıhtılaşması olduğu için bebeklerin kalp atışını alamadık ve kürtaj oldum...................... ikincisi dondurulmuş embriyoyla denendi negatif........................,inşallah kendin için en uygun yeri seçersin yakın olması çok iyi çünkü ben vandan oraya tedavi için gelmiştim psikolojik olarak çok yıpranmıştım........................inşallah kendin için yakın güvenilir ve içine sinen bir yer seçersin

12. 24 Şubat 2010
  13. mudays

mudays Guest

ya ne güzel..olmuş ya üçüncü deneme bişey değil.Allah tamamına erdirsin.
    dr unuzun ismini ve tedavinin ne kadar tuttuğunuda yazarsan çok sevinirim.
    anatolya ve maya iyi diyorlar ama uzaklık ve saatlerce dr bekleme psikolojik olarak yıpratıyo beni,bu yüzden ankara tüp bebek geldi aklıma,merkezle ilgili en ufak bi bilgim ya da fikrim yok.lütfen zahmet olmazsa braz daha uzun yaz deneyimini.sadece 1 kere deneme şansım var çünkü

14. 24 Şubat 2010
  15. dilberimk

dilberimk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende ıkıncı tup bebek tedavımı orda gordum dr cem bey sonuc negatıftı ama ben cok memnunum dr dan ucuncu ıcın de oraya gıtcem dr ılk once psıkolojık olarak harıka rahatlatıyo ınsanı bakalım nısan gıbı baslıcam kromozom testı falan ıstemısı onları yaptıdık beklıyorum allah yardımcın olsun senınıde

16. 25 Şubat 2010
  17. yagmurlu

yagmurlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    amin...cümlemizin muradını verir inşallah..
    canım senin burayı seçmendeki neden neydi, eskişehirde yaşıyorsun sanırım,tavsiye eden bu merkezde tedavi görüp hamile kalan birilerini tanıyomusun
    birde maliyeti ne oldu tedavinin acaba?

18. 25 Şubat 2010
  19. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    saol canım inşallah aynı mutluluğu sende yaşarsın........... doktorum cem beydi bütün doktorlar çok iyi ..............insanı fazla bekletmiyorlar ve psikolojik olarak yıpratmıyorlar.................. maliyeti 3500 liraydı ama tedavi başladıktan sonra 2 ile 3 günde bir test yapıyorlar yanlış hatırlamıyorsam e2 diye bir testti onun içinde ek ücret alıyorlar bizden 200lira almışlardı............ilaçların fiyatlarını yazmadım bu sadece hastaneye ödediğim ücret................ raporun varsa ilaçlar ve hastaneye daha az ödersin