Ankara tüp bebk merkezi????**

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve dilberimk tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dilberimk
  1. dilberimk

dilberimk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Slm arkadslar ankara tup bebk merkezi hakkında bılgısı olan varmı yenı bı tedavıye basladım orda merak edıyorum bılgısı olan varsa ve paylasırsa sevınırım

2. 22 Nisan 2010
  3. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk tedavimi orda oldum. görkem beyin hastasıydım iyi bir merkez ama laboratuvarı çok donanımlı değil. zaten negatifle sonuçlandı. sonraki tedavim memorialde oldu şuanda 11 haftalık ikizlerime hamileyim. inşallah sen güzel sonuçlar alırsın.

4. 22 Nisan 2010
  5. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tskler apple 23 ınsallah ıyı olur senın ıcın de allah tamamına erdırsın ınsallh

6. 22 Nisan 2010
  7. ekintos

ekintos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar .ben ankara tüp bebek merkezi ile bir görüşme yapmıştım cem bey gerçekten ilgili bir doktor.sadece danışmaya gittiğim için orda tedavi olmadım ama 3.denememi orda yapmayı düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirimmm.embriyoloğu iyi gibi ama laboratuvar imkanlarını bilmiyorum bizim sorunumuz morfoloji olduğu için laboratuvar ve ekibi çok önemli.dilberimk tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim.bu arada tedavin hayırlı olsun.inşallah güzel olur herşey.

8. 23 Nisan 2010
  9. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tskrler inş güzel sonuçlar alırız hep birlikte.evet bende cem beyın hastasıyım cok yıy bı dr.cok ılgılı ve sorularıma hep cvp alabılıyorum benımde 3 .denemem olacak onumuzdekı hafta sonuna dogru transferim gercekleşecek inşallah rabbım hayırlısını versın

10. 23 Nisan 2010
  11. ekintos

ekintos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah gönlünüze göre olur.sakıncası yoksa sizdeki sıkıntı ne öğrenebilirmiyim.bundan önce nerde görmüştün tedaviyi.

12. 24 Nisan 2010
  13. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin arkadasım ınsallah hepımızın gönlüne göre olur.tabiki sakıncası yok burası paylasım yerımız dertlerstıyımız bı yer.daha antalyada gordum ılkı kımyasalla sonuclandı.bizde donem donem sorunlar degıstı.ılk zamanlar fsh bıraz yuksek dedıler ama hıc bızamn yumurta olusumumda sıkıntı cıkmadı.daha sonra 3 asılamadan sonra en son gıttıgın bı dr oncekılerınde degerlendırdıgı hsg fılmıme baktı ve hafıf tuplerde tıkanıklık var dedı laporoskopı oldum.bı ara esımde sperm sayısında ve hareketınde azalma var denıldı.sımıde en son cem beyın dedıgıne gorede hıc bır sorun yok dedı (bu ararda bu tedavıye baslamadan once genetık testlerı esım ve ben yaptırdık sonuc normal<pıhtılasma faktorlerıne bakıldı sadece bırın de bı sorun cıktı oda dırekt ınfertılıte sebebı degıl dedı dr bı kac ılac kulllanıyom ıste)boyle canım .sızdekı problen neydı .yıne kafana takılan bısey olursa bılgın dahılınde cvplarım.

14. 24 Nisan 2010
  15. ekintos

ekintos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizdeki problem erkek infertilesi.sayı ve morfoloji.2 kez mikroenjeksiyon denedik.2.sierken düşükle sonuçlandı.daha yeni sayılır o yüzden sonbahara kadar denemeyi tekrar düşünmüyorum.klinik konusunda karasızım daha sıcak bir ortam olmasından dolayı ankara tüp bebeği düşünüyorum ama laboratuvar ve ekibi konusuda bir bilgim yok öğrenmekde çok zor kendilerine sorsam kötü demiyceklerdir tabiki.senin tedavin nasıl gidiyor,yumurta toplama yakllaştımı?umarım herşey senin adına güzel olur .sebepsiz infertilite en kolay tedavi edilen bir durum.şans senden yana olsun:CüvCüv:

16. 24 Nisan 2010
  17. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    TABİKİ HAKLISIN LABAROTUVARKONUSUNDA BILGI EDINMEK COK ZOR AMAM CEM BEYIN YAKLASIMI NI BEGENIYORUMevet pazartesi yada salı catlatma ıgnesı sonra toplama hayırlısı bakalım.ınsallah sebbepsızdır dedıklerıne gore ıyı dıleklerın ıcın cok saol ıns sende 3.gerek kalmadan dogal yolla kalırsın hamıle..

18. 24 Nisan 2010
  19. ekintos

ekintos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol. seni burdan takip etmek isterim. müjdeli haberinide almayı da isterim.ankarada nerde kalıyorsun?yumurta toplamadan itibaren bol bol dinlen.haberlerini bekliyorum