Ankara Zekai Tahir Burak'da doğum yapan varmı ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve arzuer06 tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : arzuer06
  1. arzuer06

arzuer06 BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM EFE Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bu hastanede doğum yapan veya yapmayı düşünen varsa bigilerimizi paylaşalım .
    Doç.Serdar Oğuz'un takibinde bu hastanede yapıcam doğumumu.Sezeryen olacak tecrübelerinizi paylaşalım...:Saruboceq:

2. 25 Şubat 2009
  3. melekbaran

melekbaran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm.ben de ztb da yapmayı düşünüyorum.hafta sonu doktora gidecem .benim doktorum da İrfan Tarhan olacak.ama henüz tanışmadık...

4. 26 Şubat 2009
  5. arzuer06

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin doktorunla benim doktorum aynı odadalar.Ben geçen gün hastaneye gittiğimde görmüştüm onun için de çok iyi doktor olduğu söyleniyor bendim dr doç.serdar oğuz muayene ücreti 170 tl sen nekadar ödiceksin kaç haftalık senin bebiş ?

6. 26 Şubat 2009
  7. melekbaran

melekbaran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,,,benim doktorun da muayene ücreti 170 tl .sanırım bu doktorların hepsi sözleşmiş kimi sorsam hepsi 170 tl diyor.benim doğumum sezeryan olacak .biz bi tanıdık vasıtasıyla gidiyoruz.doğumuna da girerim demiş.bakalım kısmet...benim bebek bu gün itibariyle 12 hf 5 gnl .ya seninki? benim sat ım 29 kasım...ama ben hep erken doğum yaptığım için bebeğimi ağustosta bekliyoruz...

8. 28 Şubat 2009
  9. arzuer06

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimki 32 haftalık banada 20 - 21 nisan dedi az kaldı. İnşallah o güne kadar bi aksilik olmaz.SSK lı olduğum için orayı tercih ettim.Sezeryeni nasıl yaptırıcaksın epidural yapamadıklarını duydum sen hiç araştırdınmı.

10. 28 Şubat 2009
  11. melekbaran

melekbaran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah yardımcın olsun...nası derler bi avazda inşallah.ben de bugün gittim doktora .doktorum da bana aynı şeyi söyledi hastanede spinal anestezi yapılıyormuş.benim ikinci doğumum da(hacettepede) spinal anestezi ile olmuştu.açıkcası arasındaki farkı bilmiyorum ama doktor epidural daha iyi dedi.ama bunun için özel akay hastanesinde yapmam gerektiğini söyledi.ben pek sıcak bakmıyorum bana çok pahalıya malolacak diye düşünüyorum ne gerek var ki? sen nerde yapacan doğumu?akayda mı?

12. 4 Mart 2009
  13. arzuer06

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim canım.Bende zekai tahirde yaptırıcam.spinal anestezi nasıl oluyo anlatırmısın.Ayrıca sana katılıyorum zaten her ay dr parası birde ayrıca özel hastane çok masraflı oluyor

14. 5 Mart 2009
  15. eylul39

eylul39 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende iki doğumumu da spinal-epidural anestezi ile yaptım.
    çok rahat oluyo hem bebeğimi hemen görebiliyorum hem sonrasında uyandım uyanmadım düşüncesi olmuyor. Benim doktorum Gökçen Erdoğan dı. çok rahat oldu

16. 6 Mart 2009
  17. arzuer06

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eylül39 senden bir ricam olacak canım anestezi uzmanın ismi neydi.Ben 20 nisan haftasında sezeryen olucam iyi bir anestezi uzmanı bulmam lazım çünkü epidural yaptırmak istiyorum benim doktorum serdar oğuz ikisinide aynı güne getirmem gerek bu durumda. Doktorum sezeryen olacağın gün hangi anastezi uzmanı görev alacak bilmiyorum dedi.Zekai tahirde olacak.

18. 6 Mart 2009
  19. eylul39

eylul39 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arzuer06 merhaba
    Dr.Pelin Hanım anestezi doktorum
    HRS Hastanesinde çalışıyor.
    HRS hastanesi de hacettepe üniversitesi doktorlarının kurduğu özel bir hastane
    ekipleri çok iyi.
    Görmenizi isterim orayı da aslında.
    Doktorum Gökçen Hanım orayı söyleyince önce bir tedirgin oldum ama gidip bakınca ve simdiki halimi görünce iyiki de orda yapmışım dedim.
    Ama zekai tahirde yapacaksanız oraya oranın doktorları harıcinde kimse giremiyor diye biliyorum