Ankarada acilennnn doktor aryorumm yardm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve benbilirim tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : benbilirim
  1. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarr 4ekımden doğuma kadar ankarada egıtıme gidecegım.yanı 2,5ay ve önemlı dönemımde oradayım.bana yardımcı olurmusunuz takıpler için iyi bir dr konusuda.daha evvel burda arastrmıstım akropol hastanesı bulent bey aklımda kalmıs buraya giden varmı aranızda?nasıldır acaba.2gunum kaldı memlkete bayram sonuda ankarada olucam.lütfen yardım edın keısnleştireyım gitmeden..birde ben emeklı sandıgı mensubuyum fazla fark ödemeyecegım bir yer olursa atrıcada sevınım.şimdi oanıgım su yüzden sonucta doğumda orda olabilir Allah korusun hersey olabilir.o acıdan ıyı bir dr edınmemde fayda var..
    birde bu hafta 24cu haftam seker yuklememı burdamı yaptrsam yoksa 27 haftamda ankarada yaptrsamda olurmu

2. 16 Eylül 2009
  3. radyolog

radyolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorum zekai tahirin doçentiydi ben çok memnun kaldım doktorumdan isteren telefon ve adresini verebilirim

4. 16 Eylül 2009
  5. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sadece oradamı çalışıyorr yoksa özel hastanededemı çalışıyor

6. 16 Eylül 2009
  7. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben gazi hastanesinde ahmet erdeme giidyorum canım.çokta memnunum sadece çok hastası olduğu için ancak sen sorunca anlatıyor onun dışında sen sormadan anlatmıyor.ikiz zaten mehmet erdemde var.ikiside doçent.

8. 16 Eylül 2009
  9. sevda_yeli

sevda_yeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben canım sana Ankara 'da Lina Kasın Sağlığı Merkezini önerceğim.Orada 3 jinekoloğ var üçüde çok iyi Dr.Şükran Çakmak,Dr Sema yıldırım ve adını hatırlıyamadığım bir doktor daha var.Memurlardan fark almıyorlar.Çok temiz ilgili bir merkez.Gönderdiğim bütün hastalar memnun kaldı.ınternette siteleri var ıstersen bir bak

10. 16 Eylül 2009
  11. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar cok sağolun unıversıte ve devlet hastenelerını tercıh etmıyorumm.cunkı randevu sıra vs ugrasamam vaktım olmayacak..cok teşekkür ederımmm deneyımlerınızı paylaşın lütfen ankda gittigm zaman yazacagım buraya nereye gittgimi

12. 16 Eylül 2009
  13. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    linaya baktım orada güzel görunuyor aacaba hangi dr iyidir ki 3dr var 3 de bayan.mutasıp bir yermıkı??
    ozaman ya bulent beye yada buraya gideyım içime sındıııı.off ne zor yaaa bu kadar arastrmaya dopumuda ankarada yapıp döneyım bariii

14. 17 Eylül 2009
  15. gzdatk

gzdatk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bülent beye gidiyorum. akropol hastanesi .emekli sandığı na bağlı olduğumuz için fark ödemiyoruz. tahlillerin bir kısmını ödüyoruz. mesela 2 li tarama için 25 tl ödedim. henüz bir defa gittim ama bence fena değildi. arkadaşlarımla da konuştum onların doktoru da aşağı yukarı aynı. bir git fikir edinmiş olursun bence.

16. 17 Eylül 2009
  17. dila06

dila06 nazlıyım çok nazlııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım cüneyt gençi bir araştır eskiden mesanın doktoruydu şimdi muayenehanede çalışıyor çok bilgili ve ilgili işinde uzmandır...
    özel oluyor ama iyi bir doktor arıyorsan bunu göze al derim netten bir araştır.bende yardımcı olurum sana karar verirsen.

18. 17 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ankarada ebru saraç'ı tek geçerim müthiş bir doktor bir kere çok rahatlatıcı bir kadın bu çok önemli tek kötü tarafı özel oluşu tabiii:) yinede ilgilenirsen tunalıda muayenehanesi var bilgin olsun cnm