Ankara'da asilama fiyatlari

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve elizab@ tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : elizab@
  1. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar selam! Uzun suredir bebek icin ugrasiyoruz. Doktor ikinizde de problem yok,bekleyin dedi.1,5 sene gecti. Artik o da umudu kesmis olmali ki asilama yapalim bu ay dedi. 500 ytl fiyati. Bu konuda bilgisi olanlar lutfen cevap yazabilirler mi? Ankara'da yaptiran varsa nerede yaptirdigini ve fiyatini yazarsa cok sevinirim.

2. 1 Mart 2008
  3. gelincik06

gelincik06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadasım ben de suan ankarada asılama yaptırıyorum galiba benimki haftaya aslında burda özelde d eyaptıranlar var devlette de ama sahsen ben önce devlette yaptırma taraftarıyım ben etlik kadın dogum hastanesinde yaptırıyorum cok güzel ben cok memnunum isler cok güzel yürüyor orda doktorlar cok ilgili zekai tahir burak dogum hastanesinde de var bu hastanelerin tüp bebek bölümü de var bir kac asılamadan sonra tüp bebege yönlendiriyorlar zaten ve ücretsiz bence devlette de tetkiklerini bi yaptır ve göster bakalım sonuclarına ne diyecekler

4. 1 Mart 2008
  5. nurrr

nurrr Guest

slm canım.bende ankaradayım.bu ay ilk aşılama tedavime başladım.ben gazi ünv doktoruna gidiyorum.özel muaynanesine.aşılama fiyatım 3 muayene ücreti dedi yani 405 ytl..sen hangi doktora gidiyordun ankarada...

6. 2 Mart 2008
  7. elizab@

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederim ben asilamayi odemiyorlar diye biliyordum. Tup bebek de eger uc asilama yapilir ve basari saglanamazsa oderler diye duydum. Peki devlet hastanesinde muayene icin hemen sira veriyorlar mi? Hacettepeden randevu istedim, 3 ay sonraya verdiler. Pek de ilgilenmiyorlar. Insallah senin dediklerin daha iyidir canim. Kac asilama yaptirdin? Olumlu sonuclanmasini diliyorum. Kolay gelsin.

8. 2 Mart 2008
  9. elizab@

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkur ederim yanitladigin icin.Gazi'nin ozeli bile cok kalabalik diye duymustum. Genart'a gidiyorum ben. Daha once de ozel bilgi hastanesine gitmistim. Doktorun ismini de yazarsan sevinirim. Ne kadar zamandir ugrasiyorsun? Insallah tez zamanda alirsin bebegini kucagina canim.

10. 3 Mart 2008
  11. nurrr

nurrr Guest

canım evet gazinin tüp bebek bölümü kalabalık oluyor.biz emekli sandığına baglı oldugumuz için ben sadece oraya kan vermeye gidiyorum.aşılamam doktorumun özel muaynanesinde olacak.doktorum prof.dr.Onur Karabacak.benim ilk aşılamam inş bebeklerimize kavuşuruz.bol sanslar cnm.....

12. 3 Mart 2008
  13. SAYKAL

SAYKAL kırık kalp Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 3 aşılama geçirdim kan tahlili ve ultrason gibi işlemleri zekai tahir burak ta yaptırdım doktorumda bu hastanede görevli aşılama işleminide kendi muayenehanesinde yaptı 300 ytl ye malesef hiçbirinden sonuç alamadım yakın zamanda da tüp bebeğe başlayacağım ama hastanedeki doktorlar ve görevliler çok ilgili tavsiye ederim
    allah hepimize yardım etsin....................................................................

14. 3 Mart 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Çok pahalı değil mi kızlar ya :KK43:
    Ben konya başkent üniversitesi H. de yaptırıyorum aşılama için ücret vermiyorum.Emekli sandığına bağlıyım.Sadece sperm yıkamak için 140 ytl veriyoruz.Başka bi üzret yok.

Böyle bir güvenceniz varsa yararlanın derim ben.500 ytl çok para.
    Kaldıki aşılamada şans öyle aman amana değil.Tüp bebek öncesi mecbur 3 kez yaptırcaz ama.Ben bu ay bi aksilik olmazsa 3.yü yaptırcam.Düşünün yani 3 aşılama bi de ilaçlar,hiç gerek yok özele bence.Tabi sıra bulamazsanız o ayrı.Önemli olan Spermi yıkayıp hazırlayacak kişiler,büyük görev onlarda oluyor.

İnşallah herkesin denemesi başarılı sonuçlanır.

16. 4 Mart 2008
  17. elizab@

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkur ederim yanitin ve guzel dileklerin icin.Asilamada sansimiz az zaten. Tup bebekte basarili olursun insallah.Asilama yapmadan tup bebege gecilemedigi icin (sigortalilarda) mecbur deneyecegim.Belki tutar.Guzel bi sonuc alirsan yaz canim,kolay gelsin,Allah sabir versin.

18. 4 Mart 2008
  19. elizab@

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkurler yanitladigin icin.Konyada fiyat uygunmus.Belki burda da vardir da ben bilmiyorumdur.Devlet hastanelerini arastiriyorum,ama cok kalabalik,calisanlar da ilgisiz.Burda onerilenleri deneyecegim.3.asilamanda tutar insallah da tup bebege gerek kalmaz.Allah hepimize hayirlisini versin.