Ankarada bakıcı mı kreş mi?

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve yelizilbey tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yelizilbey
  1. yelizilbey

yelizilbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    15 aylık kızım var. Eylül de işe başlıyorum, öğretmenim. Kızımı kreşe mi gödersem, bakıcı mı tutsam karar veremedim. Güvendiğim birisi olsa bakıcı diyeceğim ama hiç tanımadığım birine kızımı evimi özelimi emanet edip gitmektense daha kalabalık bir ortam olan kreşin güven açısından daha iyi olacağını düşünüyorum. siz ne dersiniz tecrübeli annelerin tavsiyesine ihtiyacım var.Lütfen ARKADAŞLAR BANA BİR TAVSİYEDE BULUNUN.

2. 29 Nisan 2009
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı düşüncedeyim kreşte biri görmezse biri görür evde tek başına ne yapar bilinmez üstelik kreşler adı lekelenir korkusuyla bazı şeyleri göze alamaz valla ben evimi kimseye emenet edemema.s.

4. 29 Nisan 2009
  5. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    bebeğim yok ama bence kreş. güvenilir biri olmadıktan sonra bakıcının anlamı yok. çok iyi kreşler var ankarada. hem içiniz rahat eder.

6. 29 Nisan 2009
  7. yelizilbey

yelizilbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bana Çankaya civarında önerebileceğiniz 0-2 yaş iyi bir kreş var mı?

8. 7 Mayıs 2009
  9. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence zorunda olmadığı sürece,verme kreşe vea bakıcıya,ama tabiğiki sen bilirsın,en azından çocuk konuşabilene kadar,allah korusun benim başima gibi şeyler gelirse minik nasıl anlatıcak,çok ufak,ama karar senin

10. 8 Temmuz 2011
  11. tulayyagmur

tulayyagmur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm yelizilbey ; çankaya oranda yenı acılan neşe erberk anaokulunu tavsıyeederım sevgiler