Ankara'da bayan estetik cerrah?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve danskolik tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : danskolik
  1. danskolik

danskolik yeniden aşık... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba arkadaşlar,bu sene içerisinde göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum ancak nişanlım bu konuda kesin kararlı bayan cerrah olmazsa olmaz diyor.Başka yolu yok yani.Ankara'da bildiğiniz iyi bir bayan cerrah varmı? Bir sorum daha olacak özel hastanede olsam bu ameliyatı ne kadara mal olur,devlet hastanesinde ne kadar?? yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürlera.s.

2. 24 Aralık 2008
  3. LolaBunny

LolaBunny yokumbenbaglantmıkestiler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben şu ana kadar hiç bayan estetik cerrah duymadım canım.. Bence bi şekil kandırmaktan başka çare gözükmüyor...:KK43:

4. 30 Aralık 2008
  5. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bayan estetik cerrah tabi ki var.. ama ameliyatta sadece cerrah olmuyo ki.. ameliyat ekibinin geri kalanı ne olacak :kahve:

6. 30 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

cerrahı bayan bulursunuz da ameliyat ekibinin hepsini bayan bulmak biraz zor olsa gerek :)

8. 1 Ocak 2009
  9. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hacettepe unıversitesinde prof . figen özgür

10. 11 Nisan 2009
  11. EU3

EU3 Guest

olmasına olur da, nerede olur onu bilemiycem ...

12. 29 Eylül 2009
  13. yaseminbe

yaseminbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    bakınız op.dr.melike erdim

14. 29 Eylül 2009
  15. EU3

EU3 Guest

allah göstermesin bir gün sana birsey olursa ve ilk yardima erkek gelirse ozamnda nisanlin bu olmazmi dicek...olurya gögüsler görünebilir vs.

cok sacma yani herkesin düsüncesine saygi duyuyorum ama bukadarda geri kafali olmamak lazim...doktor bu tevcavüzcü degil...

16. 10 Ekim 2009
  17. mirace

mirace Guest

nişanlısı ameliyata izin vermiş ya ona bakın.böyle bi ameliyatı istemeyebilirdi de:eek:lmaz:

18. 10 Ekim 2009
  19. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

bunun gerikafalılıkla hiç mi hiç alakası olmadığını düşünüyorum . bu ameliyat keyfi bi ameliyat ve hastanın doktor secmek için fırsatı var . bahsettiğiniz ilk yardımda hayati bir durum var ve doktor secme şansı yok . iki durumu kıyaslamanız mantıksız bence. hastanın doktor secme şansı varsa ve aynı işi yapan hem bayan hem erkek doktor varsa hasta dilerse tercihini bayandan yana kullanabilir. bu gayet normal . bazısı da erkekler daha başarılı diye erkek cerrah tercih ediyor.tercih meselesi.

kadındoğum konusunda hastaların cogu bayan doktorları tercih ediyor, o zman herkese gerikafalı diyelim . üyenin sevgilisi bunu deediği için gerikafalı mı oluyo? kadındoğumda niye bayan doktorlar daha çok tercih ediliyor? erkek doktorlar tecavüzcü olduğu için mi( sizin ifadeniz)

bu estetik operasyondan sonra birçok kez kontrole gimek gerekicek .iş ameliyat masasında kalmayacak . insanın sevdiğini kıskanması normal diye düşünüyorum .

eşimin ürologa gitmesi gerekse ben de tercihini erkek doktordan yana kullanmasını isterdim .haa tercih şansı yoktur o zaman bayan bir ürologa da muayene olabilir. sağlık meselesi bu . ama tercih şansı varsken neden eşimin bi bayan ürolog tarafından muayene edilmesini isteyim ki. kıskanırım ben . gerikafalı mıyım ben şimdi . ? hiç sanmıyorum !

dip not : ben de bu ameliyatı olucam kısmetse. cerrahım da erkek olucak.

Son düzenleme: 10 Ekim 2009