ankarada boncuk kaynak

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve gamze_esra tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gamze_esra
  1. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ankarada kızılay da boncuk kaynak yaptrabılecegım ucuz ve ıyı bır yer warmı:asigim:

2. 3 Ekim 2009
  3. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bilen varsa adresi ben de istiyorum ....

4. 24 Kasım 2010
  5. dileekimmm25

dileekimmm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben yaptırdım 400 mılyona 150 tane boncuk ama memnun deılım:KK43:

6. 11 Mayıs 2013
  7. alisss_

alisss_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar bn ankaradan yazıyorum., çoğu kişinin yorumunu okudum ama gerçekten boncuk kaynağı profesyonelce yapan çok az kuaför var.ben ilk boncuk kaynak yaptırdığımda 5 -6 gün geceleri acıdan kıvrandığımı biliyorum.sonra saçımın bazı bölgelerinde yaralar ve kabuklanmalar meydana geldi.tabi ki 3-5 tane boncuk düşmesi oldu ama saç derimde aşırı bir dökülme meydana geldi.bu beni çok üzdü.bence bunun nedeni acemi birinin bana kaynak yapmasıydı. sonra çok araştırdım ve internetten bu işin gerçekten profesyoneli olan bir kuaföre rastladım.ne saçımda öyle çok dökülme oldu.nede 3-4 gün acıma.her 3-4 ayda gidip değiştiriyorum.eğer ulaşmak isterseniz youtube de videosu var. ankara saç kaynak diye bir video çıkıyor.videoda ismi tuncay yazıyor ve telefonu var.bn yinede telefonunu burada da paylaşıyorum.0543 352 14 44 REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ HERALDE.