ankarada burun ameliystı için önerebileceğiniz drlar kimler bayanlar acil yardım

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve seker_pamuk tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : seker_pamuk
  1. seker_pamuk

seker_pamuk Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kimler bayanlar acil yardım

2. 23 Ekim 2010
  3. suz1

suz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    aynı araştırmayı bende yapıyorum.birde her doktor olmazki.mesala ben küçük ve kalkık burun yapan bir dr istiyorum.bilgisi olan varsa.lütfen paylaşsın arkadaşlar.gece gündüz burda geze geze inanın yazılan kelimeleri ezberlemeye başladımkafamçokkarıştı.....ancak bu forumdan bana bir sonuç çıkar onunda farkındayım.yoksa çevremde o kadar da doktor tavsiye edecek kimsecikler yok mafoldumben

4. 27 Aralık 2010
  5. nef

nef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ameliyat olup olmadığını bilemem arkadaşım ama kesinlikle op.dr engin üstünsoy u tavsiye ederim.bir görüş derim.eminim memnun kalacaksınEn Büyük TÜRKİYE

6. 12 Ocak 2011
  7. damla_toprak

damla_toprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88

muharrem demiroğullarını tavsiye ederim arkadaşım. benim ameliyatlarımda gayet başarılıydı. ayrıca; bende sağlık sektöründe çalışıyorum ve 11 yıldır yaptığı cerrahileri görme şansım oldu... kesinlikle tanışmanı tavsiye ederim. hem cerrahisi hem de insani ilişkileri son derece düzgün bir hekim