Ankarada Burun Estetiği

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve fataldanger tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : fataldanger
  1. fataldanger

fataldanger Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar uzun bi aradan sonra foruma döndüm.Ve bu hafta ameliyatıma kesin gözüyle bakılıyordu ama aksilikler oldu ,olmadı işte..Ve hala kafamda doktor belirleyebilmiş değilim.Ankarada gerçekten işinin ehli olduğunu düşündüğünüz,hem doğal hem güzel burunlar yapıyor dediğiniz doktorlar kimlerdir?gerçekten bu bilgiye çok ihtiyacım var.ilk ameliyatım fiyaskoydu,bu olmasın bari:KK4:

2. 8 Kasım 2010
  3. zombieozge

zombieozge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende olcam amelyt. özele olmayı düşünmüyorum.
    özele olan arkdşlrım ( dr ismi bilmiyorum ) çok acı çektiklerini ve begenmedklerini söylediler. devlet hastanesnde olmş bir arkdşmda tam aksine acı çekmediğini ve begendiğini söyledi.
    ben hacettepe yada gazi de olmayı düşünüyorum.

4. 8 Kasım 2010
  5. ardiente

ardiente Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farklı bi nokta.haklısın aslında,ben özele oldum noldu..

6. 9 Kasım 2010
  7. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aa canım neden öyle oldu yaa:85: ferruh bey diyodun içine sinmedi anladıgım kadarıyla hayırlısı olsun :26:

8. 9 Kasım 2010
  9. lollapalooza

lollapalooza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    78
    ben tunç şafak a ameliyat oldum çok da memnunum... Bugün 3 ayı doldu burnumun:) Ben söylemedikçe kimse anlamadı estetikli olduğunu

10. 9 Kasım 2010
  11. fataldanger

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    163
    lollapalooza birtane dahi olsa resmini görmem mümkünmü?çünkü okadar kararsız kaldımki..bazıları olma,burnun çok güzel değmez diyor.ama ben güzel olmadığını çok geniş olduğunu biliyorum,yapılmışken hem doğla hem güzel bişey olsun istiyorum.o türde tekniği olan birdoktoru yakalayamadım

12. 9 Kasım 2010
  13. eskaya

eskaya papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba ben eskaya acaba hangi doktora ve hangi hastanede ameliyat oldun.bende olucam ama çok tedirgin oluyorum sonrasında bi problem yaşarmıyım diye.yardımcı olursan sevinirim

14. 9 Kasım 2010
  15. fataldanger

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    163
    mervecim canımm uzun zamandır seni de göremedim forumlarda ,konuşamadık.hesabım kapanmıştı.senin burnun nasıl oldu?memnunmusun ?ya sorma ben zaten doktora kararvermiştim işte biliyorsun,sonra birden aklım çelindi başka doktorda karar kıldım,onda da kader nasıl bi kaderse yahımda birhastasının burnunu açtı ve gerçekten çok yapay duruyordu,osırada ondan da vazgeçtim:KK1: anlıcağın ilk başta neyi tercih ederse insan onda hayır var.şuan ameliyat fikri bile aklımdan cçıkmış durumda.dudağıma dolgu yaptırayım,bakayım öyle de bişeye benzemezsem burnu öyle yaptırayım diyorum:KK1: ama eğre yaptırırsam kararım ilk tercihimden yana olacak,ferruh beyle kbbcimden

16. 9 Kasım 2010
  17. fataldanger

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    163
    ilk ameliyatımımı?

18. 10 Kasım 2010
  19. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi cnm memnunum.hayırlısı olsun ya dudagına dolguya gerk yok bence benm var:86: düsünme derim yapay durdugunu düsünüyorum dolgunun ama yinede en iyi kararı sen verirsn :) kararını cok iyi ver cnm hayırlısı hayırlısı :KK34: