Ankarada Devlet Hastanesine bal iyi bir jinekolog

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve muzurperi tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : muzurperi
  1. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bu ay 2. denememiz olacak bebişim için eğer bu ayda olmazsa kontrolden geçeceğimm aslında daha önce yaptırmam lazımdı ama.... ssk lıyım ankarada özel muayenehanesine gidebileceğim devlet hastanesine bağlı bi dokor tavsiye edebilirmisiniza.s.a.s.a.s.

2. 21 Ekim 2011
  3. CANSU_26

CANSU_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    148
    sözkonusu ankara olunca kımsede bılgı yok.

bend earıyorumm ama bu sıtedekı kıms eankarada oturmuyo snaırım

cok ılgınçç

4. 21 Ekim 2011
  5. sez_in

sez_in Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba canım. mehmet serdar oğuz kardeşimi tüm gebeliği boyunca takip etmişti. riskli bir gebeliği vardı ama onun titizliği ve dikkati sayesinde kardeşim kızını sağlıkla kucağına aldı.
    ben ankara dışında gelişmiş ilçelerimizden birinde yaşıyorum ama oğlumun doğumu bazı sıkıntılarımdan dolayı acil bir şekilde ankarada oldu. buradaki doktorumuz acele etmeyin derken serdar bey daha eliyle karnımı muayane ederken sorun olduğunu söyledi. beni bağlı olduğu hastaneye yatırdı. ve acilen o gece bebeğimi aldılar. bu benim için ve bebeğim için büyük şanstı. kesinlikle tavsiye ederim. Dr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışıyor. :KK9::KK9: