Ankara'da Di Hekimiyim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve abyagmur tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : abyagmur
  1. abyagmur

abyagmur DİŞ DOKTORU ANKARA Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bazı sebepler yüzünden uzun süre sorulara cevap veremediğim için konu başlığım kapandı ama bundan sonra sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım sevgiler.

2. 9 Kasım 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ıyı akşamlar. ben duzenli olrak dışlerimi fırcalamama ve dişçiye gitmeme ragmen ust arka dişim su içerken gargara yaparken aşırı sızlama yapıyor. dişçiye gittigimde kanal tedavisi gerek ama ıyı duşun dedi. bende korktum açıkcası.
    neden duzenli olarak gunde 2 kere fırcalamama ragmen duzenli olrak dışçıye gıtmeme ragmen halen bu gıbı sorunlarla karşılaşıyorum? yanlış yada eksik yaptıgım bırsey mı var acaba?

4. 9 Kasım 2008
  5. yaleli

yaleli sevdiğin kadar sevilirsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar abyagmur hanım benim sorunum dişlerim kararıyor bu neden kaynaklanıyor olabilir temizlensede bi süre sonra tekrar kararıyor ne yapmalıyım cevaplarsanız sevinirim

6. 9 Kasım 2008
  7. yad

yad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    diş etlerımde kanama var.. bır ay önce plak temızlendı ama hala devam edıyor.. benı cok rahatsız edıyor.. dıs ıpı ve gargara kullanmaya basladım ... hala aynı

8. 9 Kasım 2008
  9. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    3aylık hamileyim dr.um en başta elevit verdi gönderdi hala ne kan ilacı weriyor nede kalsiyum bilmem gereklimi ama dün dişlerimi fırçalarken diş etim kanadı ilk kez oluyor bu dikkat ettimde kanayan dişetimde sanki çekilme war gibi geldi.bi vitamin bişey kullanmam gerekmiyormu ona göre çıkayım doktorun karşısına.zaten dişimde çürük war kaybetmek istemiyorum onu:KK43:

10. 9 Kasım 2008
  11. MaVili_06

MaVili_06 ♥♥MERT♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam,kanal tedavisi yaptırmam gerekiyor ama bazıları çok acıyor derken bazıları bişey hissetmedim diyor.Acaba tedavide uygulanan farklı yöntemlermi var?

12. 9 Kasım 2008
  13. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    merhabalar.. Ben de düzenli olarak diştaşlarımı aldırmama rağmen 2 ay geçmeden yine aynı sorunlar başlıyor. Diş etlerim şişiyor ve çok ağrı yapıyor. Ancak kanatınca ve taşlar gidince rahatlıyor. Kesin bi tedavisi yokmu bunun? Teşekkür ederim..

14. 9 Kasım 2008
  15. Asude_53

Asude_53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ismim Zeynep.ben agız saglıgıma cok onem verıyorum ama bırsey yesem yada yemesem agzımda hep koku oluyor.gunde 2kere mutlaka dıslerımı fırcalarım ve cay ıcsem dahi ardından agzımı mutlaka calkalarım...dıs hekımıne gıttım agzımın temız oldugunu soyledı yanı sorun yok..sızce dahılıye uzmanına mı yoksa K.B.B.uzmanınamı gorunmem gerekır?Şimdiden teşekkur ederim...

16. 9 Kasım 2008
  17. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba dişlerimde nerdeyse hepsinde dolgu var. arka dişlerimde kı dolgular 12-13 yıllık.. doktoruporselen diş yapalım dedi. porselen diş nasıl yapılır. dayanıklı mıdırn ? bilgilendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler...

18. 10 Kasım 2008
  19. dila1008

dila1008 Guest

merhaba bende ankaradayım ve bi diş hekimine ihtiyacım var.çürüklerim fazla.burdan isim yer ve adres vermezssini heralde.ben hangi kurumla anlaşmanız var onu öğrenmek istiyorum.ve emekli sandığıyla bi anlaşmanız varsa özelden adresinizi istiyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.