Ankara'da Doğum Yapacak Arkadaşlar Hangi Hastaneleri Tercih Ediyorsunuz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gxoxrs... tarafından 18 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gxoxrs...
  1. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR ben akay hastanesinde sezeryan düşünüyorum...
    siz ne yapcaksınız?

2. 27 Mart 2009
  3. arzuer06

arzuer06 BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM EFE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben Zekai Tahir Burak hastanesin'de sezeyen olucam .Doç.DR.Serdar Oğuz bey'i yapıcak sezeryenimi herkese şiddetle tavsiye ederim..Eğer SGK'li iseniz özeline gidip doğumunuzu'da Zekai tahirde yapabilirsiniz Zaten takip ettiği gebelerin doğumuna giriyor.Öncelikle anne adayının kendini iyi hissetmesine önem veren samimi ve konusunda uzman çok iyi bir doktor. Ben çok memnunum . Ayrıca bir daha hamile kalsam kesinlikle yine ona giderim.Aranızda kendisene giden varsa görüşlerinizi burada paylaşalım.ıyi bir Jinekolog arayan herkese duyurulur...

Son düzenleme: 16 Nisan 2009
  4. 29 Mart 2009
  5. esilam

esilam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende tımur gurgana gıdıyorum.bu hafta hacattepede yaptırıcak dogumumu.kendısınden cok memnunum.lutfen dogumunu onunla gerceklestıren varsa benı bılgılendırebılırmı cok merak edıyorum.allah hepımızı kurtarsın.

6. 16 Mayıs 2009
  7. hircin

hircin canım kızımm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    mrb bende fatih ünüversitesinde normal doğum yapmayı düşünüyorumm dr.nilgün turhan ALLAH hepimize hayırlı doğumlar versin:Saruboceq: (AMİN)

8. 18 Mayıs 2009
  9. bozon_06

bozon_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar!
    bende sincan lokman hekim hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.
    son birbuçuk ayda drumu değiştirmeye karar verdim. iyikide değiştirmişim diyorum. son bir haftam ve drum hala normal doğum için bekleyelim diyor. bebeğim biraz kilolu ama doğumda doğru nefes ve ıkınmayla rahat doğum yapanlar var diyerek beni hergittiğimde rahatlatıyor.
    bide bundan önceki özel druma okadar para verdim hiç bi tetkik yapmadı. ama burdakiler hiç bi şikayetimi hafife almıyor.
    tek kişilik sancını çekebilceğin doğum odaları. fiyatı da çok uygun. normal 300tl(bir gece) sezeryan 650 tl(iki gece) eğer kendi drun girmesini istiyorsan 250 ödüyoun fazladan

10. 18 Mayıs 2009
  11. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde hala karar veremediğim konu... akay hastanesine gidiyorum bir süredir, tolga ecemişe, sezaryan önerdi. ama son gittiğimde hastane bana sevimsiz, doktorumda ilgisiz geldi. orada çalışan kızlarda her seferinde beni delirtmeyi başarıyorlar. bu kez diğerleriyle birleşince vazgeçtim gibi... serdar oğuzlada görüşmüştüm, iyi bir doktor olduğunu duydum ama benim zekai tahir hastanesiyle ilgili kaygılarım vardı.. tabi akayın özel hastane olmasıda techizatının yeterli olup olmadığı konusunda düşündürüyor. sanırım ben doğurana kadar karar veremiycemmm...

12. 20 Mayıs 2009
  13. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    fatih hastanesi aylin ayrım'a gidiyorum normal istiyorumm hayırlısıı

14. 21 Mayıs 2009
  15. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mesa hastanesi düşünüyorum doktor olarak op.dr.cüneyt genç'e gidiyorum ve çok memnunum mesada normal doğum ücreti 1500 civarı doktorada 1500 ytl civarı vereceğim epidural olursa 500 ytl ekstra ücret alıyorlar. yani mesada doğum 3500 ytl buluyor ama hastane çok güzel ve temiz kuzenim yeni mesada doğum yaptı doğum sırasında odasında belki 10 tane hemşire vardı tabi ücretli olunca ilgi alaka fazla oluyor. sağlık hizmetide ticarete dönüştü

16. 26 Mayıs 2009
  17. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bazen sezaryen doğum mesada 4200 filan diye duyuyorum seninki neden o kadar az 1500 çok az geldi bana.

18. 27 Mayıs 2009
  19. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu ücret normal doğum ücreti sezeryan olunca fiyat daha pahalı oluyor ama gittiğim doktorun mesa hastanesi ile anlaşması var ondan dolayı biraz indirimli fiyat veriyorlar zaten mesa hastanesi bu fiyatı vermedi. doktorum söyledi fiyatını