ankarada doğum

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve sheylaa tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sheylaa
  1. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ankarada olan anne adayları paylaşım için burayaaaa kim hangi hastane ve dr a gidiyor?

2. 4 Şubat 2009
  3. funda0606

funda0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    etlik lokman hekim hastanesine elif hanıma gidiyorum....ilk başta evime çok yakın diye orayı tercih ettim ve doktorumdan çok memnun kaldım...doğumuda orda yapcam inşallah...

4. 4 Şubat 2009
  5. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben biliyorm elif hanımı ama sezeryanmı olcaksın?genelde sezeryan yapıyolar sanırım orda.ben başkente gidiyorum.

6. 4 Şubat 2009
  7. funda0606

funda0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır sezeryan değil inşallah normal doğum olucak tabi bi aksilik olmazsa...doktorum zaten başından beri normal doğum olsun diye beni yönlendiriyor hiç sezeryanla ilgili bir şey konuşmadık....

8. 4 Şubat 2009
  9. funda0606

funda0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diğer konuya yazmışsın çok kalabalık diye ewet orası doğru biraz kalabalık oluyor ama napim gitmeden önce telefon ediyorum benim randevuma yakın saatte gidiyorum...bide elif hanım sinirliydi demişsin allahtan öyle bi güne hiç denk gelmedim hep güleryüzlü ve bana karşı çok sabırlı(çok soru soruyorumda) davrandı inşallah şu son zamanda bi aksilik çıkmaz....

10. 4 Şubat 2009
  11. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya benim gittiğim günde biraz kötü bi gündü sanırım çünkü ssk ya indirim yapılmış doğumda millet hücum etmiş ilk günüydü.neyse normalde tatlı bi bayanmış söylediklerine göre,ama genelde sezeryan taraftarı hastane bildiğim kadarıyla sen yinede sezeryan derlerse bi başkasına daha görün aklında olsun son anda bişey çıkarmasınlar arkadaşım tavsiyem

12. 4 Şubat 2009
  13. funda0606

funda0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim tavsiyen için aklımda olucak...söylediğin gibi ne olacağı belli olmaz...

14. 4 Şubat 2009
  15. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sheylacım Ben Başkente geçmeyi düşünüyorum.Tavsiye eder misin?Dr un kim?Bildiğim kadarıyla Ali Ayhan var orda çok tecrübeli diyorlar. Birde renkli ultrasın varmış sanırım.Sırf meraktan oraya geçmeyi düşünüyorum:) ne dersin

16. 5 Şubat 2009
  17. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    meltocum başkentte renkli ultrason yok .ben bir kere tesadüfen girdim o gün bi aletin tanıtımı yapılıyodu bana denk geldi ama almış olabilirler belki.dr umdanda hastanemdende çok memnunum.dr um filiz yanık çok sempatik konuşkan bi bayan çokta sakin.sorduğun soruları cevapsız bırakmıyo hiç.ben onun rahatlığından kendimi de rahat hissediyorum.onun haricinde derya hanım var o da ii.zaten doğumdada hepsi girebiliyor.hastanenin iki ayrı binası var .kontrole gittiğin binada fazla sıra da beklemiyosun ikinci bina doğumun yapıldığı bina .onada geçen hafta gittim gayet sakin kalabalık değil.hemşireler güleryüzlü gibi geldi bana.tabi herkesin beklentisi farklı olur canım.kendinde bi git gör istersen.

18. 6 Şubat 2009
  19. anneyim82

anneyim82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben zübeyde hanım doğum evinde sezeryan yaptım oranın doktoruydu göründüğü gibi değil temiz güzel bakımı iyiydi memnun kaldım doktorum şimdi burda değil ayrıldı