Ankara'da Doğum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve rkefe tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : rkefe
  1. rkefe

rkefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gebelik öncesi muayeneler için Hakan Şatıroğlu'nun HŞ Kliniğini önerdiler. Cumartesi ilk muayeneme gideceğim ama burası hakkında çok bilgim yok. Biraz pahalı olduğunu duydum, SGK ile de anlaşması da yokmuş. Acaba SGK ile anlaşması olan bir özel hastaneye mi gitsem. Mesela Mesa Hastanesini çok övüyorlar. Ne yapmalıyım. Lütfen bir akıl verin. Muayenelerde Hakan Şatıroğluna gidip de doğumu özel bir hastanede SGK ile mi yaptırsam.
    Bir de SGK ile muayene ya da doğum yapınca diğer hastalardan daha az ilgi göstermiyorlardır herhalde değil mi?

2. 25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : rkefe
  3. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım hakanm beyin yeri gerçekten çok profosyonelce çalışıyor. zaten hakan bey alanında en iyilerden. ben orda tedavi oldum ve hamile kaldım. aslına bakarsan pahalı gibi geliyor muayenesi ama sonuçta tüm proflar aynı ücreti alıyor. sgk ile anlaşması yok doğru. ben bi süre gebelik takibimi de orda yaptırdım ama doğuma yaklaşınca bıraktım.. bırakma sebebim beğenmeme falan değildi. doğum için daha hesaplı bir hastaneye geçmekti.