Ankarada doktor ve hastane

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tigerboxer tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : tigerboxer
  1. tigerboxer

tigerboxer 14 AĞUSTOS 2009 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ankaraya taşındım 7 aylık hamileyim geldiğim yerdeki doktorum çok ilgili bilgiliydi ultrason dvdsini, resmini tabledip veriyordu takiplerimizi güzel detaylı yapıyordu... ANKARAda da onun gibi birisini arıyorum hanımlar. Hemen bulayımki doktorum beni bebeğimi tanısın doğumumda rahat olsun damdan düşer gibi doğurmayayım. :) KİMİ HANGİ HASTANEYİ ÖNERİRSİNİZ BANA? a.s.

2. 10 Haziran 2009
  3. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm çok güzel bir topik açmışsın bende ankaradayım ve hala bir dr. bulamadım ...

4. 10 Haziran 2009
  5. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben konyadayım ama 5 haftalıkken güven hastanesinde meral sönmezer e gitmiştim ve çok memnun kalmıştım konyada cuma günü bi doktor daha deneyeceğim onu da beğenmezsem ankaraya gitmeyi düşünüyorum kontrollerde.

6. 10 Haziran 2009
  7. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende temmuzda 2 li testı ankda yaptrcam bu topik benim içinde iyi oldu .ve 5,5 aylıkken ankda egitimim var.kızlar bilenler yazsın lütfen bende ankda dr arıyorum

8. 10 Haziran 2009
  9. tigerboxer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah bu topik sayesinde iyi birisini buluruz hanımlar :) ama henüz ankaralılar görmedi heralde burayı .. :)

10. 10 Haziran 2009
  11. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ankaralıalr nerdesınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

12. 10 Haziran 2009
  13. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben ankarada yaşıyorum dört buçuk aylık hamileyim doktorum op.dr. cüneyt genç çok memnunum. yanlız hastanede çalışmıyor özel kliniği var. uzmanlığını hacettepeden almış ve yıllarca mesa hastanesinde çalışmış bir doktor. doğumunuzu dışarda özel hastanede yaptırmayı düşünüyorsanız tavsiye ederim.

14. 10 Haziran 2009
  15. atropin_tr

atropin_tr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    SLM KIZLAR bende 25+6 hamileyim. ve ben ilk günden beri hacettepe hastanesine gidiyorum. oldukçada memnunum. inşallah doğumuda burda düşünüyorum. çevremdekiler hep zekai tahir burak gibi doğumevlerini tavsiye ettiler fakat bu ölü doğumlar yada doğum sonrası bebek ölümlerinden korktuğum için gitmedim. hem eşimde hacettepe çalışanı. şimdilik bi sorun yok. ama tek bırakmadım ayrıca özel bi kliniğe gidiyorum şaziye hanım kadın hast. ve doğum uzmanı die bir klinik. 15 gün arayla iki yerde muane oluyorum. hepimizi allah kurtarsın ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin diorum.

16. 10 Haziran 2009
  17. tigerboxer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Aslında GAZİ ya da HACETTEPE yi düşünmedim değil ilk başlarda ama sonrasındada düşündümki eğer bir kadın doğum hastanesi olması dahamı iyi olur acaba doğururken :uhm: çünki doğum hastanelerinde normalde atıyorum günde 30 doğum yaptırıyorlarsa gazi hacettepede vs 5 -6 ancadır ozamanda problem olurmuki acaba bilemiyorum :uhm: senin eşinin orada çalışması senin aç-ından güzel bir avantajmış arkadaşım umarım bende öyle şansa denk gelebilirim yolunda gider herşeyim .. :):ecrin_bebek:

18. 10 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

başkentte ozellıkle onerdıgım bı doktor yok hepsı bırbırınden ılgılıler